Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajde sta se primas, opeglali smo vas sa pola gasa, a ti si pokaazo da si slab menadjer. Posto rovita Zigoljubiteljska ekipa nije uspela da se okupi u dovoljnom broju (pored najavljenih otkaza, usledilo je i nenajavljeno beowlovo nepojavljivanje), podelili smo se tako sto su se petkovic i Zidane birali. Zidan, Harper, Preza, Flegma, Lebron i ja sa jedne strane iPetkovic, Filipenko, Venom, Posrbica, Billy i Rodja sa druge strane...Rezultat na kraju 12-8, ali utakmica lisena svake neizvesnosti jos na 10-3 :)Lebron ih je napunio do vrha :D

Link to comment
Ajde sta se primas, opeglali smo vas sa pola gasa, a ti si pokaazo da si slab menadjer. Posto rovita Zigoljubiteljska ekipa nije uspela da se okupi u dovoljnom broju (pored najavljenih otkaza, usledilo je i nenajavljeno beowlovo nepojavljivanje), podelili smo se tako sto su se petkovic i Zidane birali. Zidan, Harper, Preza, Flegma, Lebron i ja sa jedne strane iPetkovic, Filipenko, Venom, Posrbica, Billy i Rodja sa druge strane...Rezultat na kraju 12-8, ali utakmica lisena svake neizvesnosti jos na 10-3 :)Lebron ih je napunio do vrha :D
Mala ispravka.Zigomrziteljska ekipa je bila rovita i u nedovoljnom broju.Zigoljubitelja je bilo koliko hoces.
Link to comment
Harper me pozvaocim legne crkavica™ dolazim, ako me i ostali primate, da Objasnim™igram samo sa Nashima™
Cujes, ja ga pozvao. Ne verujte mu nista, sam se pozvao. :lol: Nemoj da pricas da toliko dugo ides na istok sa PPP simpatizerima i da te nijednom nisu pozvali da se oprobas u 1 eliti. Ja s tom olosi na stadion vise ne bi isao. <_< Garant Posrbica i Billy grcevito pokusavaju da sacuvaju mesto u timu.
Link to comment

Samo još 1 cigan više za odrati ^_^ Pravo pitanje za žigoljubitelje - zašto tugu svoju širite i množite žal za pravdom, kad ga i ovde čeka Tole? angry.gif

Link to comment
Cujes, ja ga pozvao. Ne verujte mu nista, sam se pozvao. :lol: Nemoj da pricas da toliko dugo ides na istok sa PPP simpatizerima i da te nijednom nisu pozvali da se oprobas u 1 eliti. Ja s tom olosi na stadion vise ne bi isao. <_< Garant Posrbica i Billy grcevito pokusavaju da sacuvaju mesto u timu.
posrbicu, bre, vozio u svojim kolima posle tekme, a on tako. Valjda su procenili da sam 1 Kadu™, pa me cuvaju kao iznendjenje. Sprovode 1 Pizonizaciju™ :lol: Ili zaista toliko zele prvi tim? :huh: Edited by minka
Link to comment
Samo još 1 cigan više za odrati ^_^
:lol: Reci mi, kad si poslednji put zapevao ispod tusa? Nesto ti se grlo stislo otkako ste se preobukli u "Flegma kafa" majice. Bolje ti je da budes fin, eto vidis kako smo prosle nedelje uzeli Flegmu sa nama da oseti 1 slast pobede, samo zato sto je kulturan i lepo vaspitan decko. Mozda se i tebi posreci jednog dana, postalo nam je malo tuzno da te gledamo svakog utorka ovako prebijenog kao macku. Poceli smo da zivkamo Smorenka da skrati odmor i vrati se ranije, dozvoljavamo Lebronu da nas laze nedeljama kako je sjebao ruku da ne bi branio i pustamo ga da igra u polju, ja sam poceo da igram na visokim stiklama ne bih li usporio moje munjevite prodore po krilu, uzeli smo markere po onoj vrucini samo da bi ti lakse trcao, cak smo vam prosle nedelje dali i zarkovackog Maradonu i obe vedete PPP simpatizera. I opet nisi nista uradio. Ja ne znam vise sta da uradimo ne bismo li te pustili da pobedis. Jedino da se ne pojavimo na terenu.A hteli bismo da te pustimo. Volimo te k'o brata, koji se doduse malo otkacio pa navija za neke egzoticne klubove, ali brata svejedno. Nemoj u to nikada da sumnjas. Ti si 1 stub forumskog fudbala.
Link to comment
:lol: Reci mi, kad si poslednji put zapevao ispod tusa? Nesto ti se grlo stislo otkako ste se preobukli u "Flegma kafa" majice.
Prošle nedelje? :blink: I tebe je uhvatio lebronov "ne sećam se kada ste nas dobili" sindrom gubljenja kratkotrajnog pamćenja? :lol: Doduše, sada mi je jasno zašto posle poraza ostajete toliko van svlačionice, mi mislimo da razrađujete planove kako da nas dobijete, a vi u stvari čekate da završim sa tuširanjem da ne biste slušali Pobedničku™ :wub:Inače, lepo je videti da ste počeli da brojite rezultate u mesecu kada stalno nisu tu ili beowl ili smorenko ili obojica. A ja vas već 2 meseca maksimalno štedim od preteranog pobedničkog pevanja ispod tuša, da vam ne stajem na muku nakon tolikih mučnih poraza. Dobro, čeka vas jedan dobar bariton™ u utorak. Edited by Filipenko
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...