Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lebronasi opet pobedili vise nego ubedljivo, uz avidjenu posetu od svih 8 promrzlih gledalaca, koje ovoga puta treba pohvaliti poimence : Goranz, Medena Deverusa aka Spasoje, Joe D, truli komesar aka Teixeira, 1 Ivo kapiten, Granata™, njen telohranitelj aka nisam cuo ime i 1 8-walker. Snimljeno je par video klipova raspalim telefonom raspalog komesara, pa ako je nesto uspelo nadam se da ce uskoro biti okaceno. p.s. Aleksandar Jankovic je Beowlov brat blizanac.edit: Ja se izvinjavam . 9 gledaoca™, ne znam kako, ali zaboravih 1 Brazioca™.

Edited by 8-walker
Link to comment

Jos jedna pobeda i titula...Moja ekipa je vezla po terenu svih 60 minuta i pobeda nije izostala...protivnik je znacajno promenio sastav u odnosu na prosli put,ima tu naznaka da ce i njima svanuti nekad...Cestitke za Dranatu kao jedinu cirlidersicu veceras koja je bila prisutna i u OOzicu...

Link to comment
Jos jedna pobeda i titula...Moja ekipa je vezla po terenu svih 60 minuta i pobeda nije izostala...protivnik je znacajno promenio sastav u odnosu na prosli put,ima tu naznaka da ce i njima svanuti nekad...Cestitke za Dranatu kao jedinu cirlidersicu veceras koja je bila prisutna i u OOzicu...
Ma, kad ste vas dvojica pre uspeli da se dokopate foruma. :lol:
Link to comment

Sramota za nasu ekipu...selektor, trener, sponzor, sportski direktor, sef marketinga, portparol, ekonom i konkubina kapitena henrik larsson je pred utakmicu saopstio da smo Venom, Spasoje i ja suspendovani do daljneg a da ce se od sada u prvi tim ulaziti samo po rodjackoj liniji, da ce on i njegov brat biti okosnica postave, i da u narednim mecevima ocekujemo da svaki njegov surak i pasenog zameni po jednog forumasa. Rezultat svega je debakl od 20+ : 4.U pogledu desavanja na tribinama, fer i korektno, sem u slucaju kad je 8-Walker pokusao da pita Dranatu sta misli o Aleksandru Kovandzicu i njegovoj intimi sa Dragomirom Jovanovicem a njen telohranitelj ga grubo oterao recima "Sha je pajseru? Sedi dole i ticu, mojne te sad peglam gedorom"

Link to comment

Ja odoh u svlačionicu desetak minuta pre kraja, bio me je stid što sam bio aktivni učesnik takvog ponižavanja i ratnog zločina nad nemoćnim suparnicima :( Proradio stid, prevladala je griža savesti...

Edited by Filipenko
Link to comment
Ja odoh u svlačionicu desetak minuta pre kraja, bio me je stid što sam bio aktivni učesnik takvog ponižavanja i ratnog zločina nad nemoćnim suparnicima :( Proradio stid, prevladala je griža savesti...
Usledilo je i pokajanje u vidu odbijanja degustacije 11. cevapa, koji je na sebe morao da preuzme JoeD :)
Link to comment
To je bio pokusaj 1 ubistva :S
Budi zadovoljan sto je sve zavrsilo samo verbalnim ponizavanjem, ti sportski novinari postaju sve bahatiji a doticna pogotovo. Bas nedavno na utakmici Partizan-Cukaricki bejah svedok njene arogancije, obzirom sam sedeo blizu mesta incidenta pa sam mogao sve dobro da vidim i cujem. Anyway, prisao joj je neki dzentlmen, 30-35 godina, vidi se plave krvi, visoke strane skole, elegantan i sarmantan, reklo bi se neponovljiv kao 007, i zapoceo :Dz 30-35 : "Vi ste novinarka tog i tog dnevnog lista?"D: "Jesam. Sha bilo zumbule, krivo ti, a?"Dz 30-35 : "I radili ste izvestaj sa te i te utakmice?"D : "Imash neshto protiv, torima?"Dz 30-35 : "Naravno da ne. Samo smatram da je taj i taj igrac trebao da dobije tu i tu ocenu a ne onu"U tom trenutku telohranitelj skoci, ugrize coveka za obrvu pa poce da ga stipa snazno za rebra, slabine i butine i da mu grgolji i stenje razne prostote u uvo. Ovaj se otrze nekako i pobeze posramljen i zaveden. Tako da se moze reci da si juce imao prilicno srece...
Link to comment

Jbt, mislim da je više od trećine aktivnih učesnika sportkog dela foruma sinoć bilo nazočno na ovoj manifestaciji. Još nekoliko moderatora ovdašnjih da navatamo...

Link to comment

***edit: Odnosi se na ovog *** Goranz-a, Ivo je fin gospodin čovek.

Edited by teacher
otklonjene pretnje i vređanje, kao i otkrivanje ličnih afiniteta
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...