Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

posle godinu dana pauze, mogli bi da vratio ovaj topik u zivot. dakle ima li zainteresovanih da opet zaigramo?

 

ajde prvo da se prebrojimo koliko bi ljudi dolazilo redovno.

 

racunajte mene i acu.

 

dalje

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja samo kao navijac. Koleno je ok, cak pomalo i trcim od skora, ali za fudbal tesko da cu biti... Petkovic je postao cale pre neki dan a i nagojio se pa ne verujem da ce moci bas odmah, al bi verujem igrao u perspektivi... Al javice se on vec :)

Link to comment

termin: sto se mene tice od ponedeljka do cetvrtka posle 6 mi sve odgovara.

 

lokacija: gde ugrabimo termin, da se j apitam ja bi uvek gurao balon na zemunskom keju, ali predpostavljam da vecini nije bas milo da se cima s prave strane reke :). trudbenik je uvek u igri, mada iskreno meni malo daleko. ako neko ima neki drugi predlog, samo napred

Link to comment

U petak sam pitao u trudbeniku i bilo je slobodnih termina za ponedeljak i utorak od 22h. Posto vec igram fudbal i basket, finansijski bih se malo nategao i za treci termin nedeljno, ali ako nas bude dovoljno verovatno bih se skrpio nekako.

 

Prethodni pokusaji odrzavanja termina forumaskog fudbala nam govore da je veoma tesko iz nedelje u nedelju skupiti 10 ili 12 ljudi, tako da je moj predlog da ja dovedem svoju ekipu, a ostatak foruma da skupi jednu.

 

U svakom slucaju, bilo bi veoma pozeljno da se forumasi HITNO izjasne da li su uopste zainteresovani, jer i ono malo slobodnih termina u gradu veoma brzo ce se razgrabiti. 

Link to comment
  • 2 years later...
  • 8 months later...
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...