Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dlakavih muskih zadnjica ?
Elem, kad smo vec kod dlakavih zadnjica* , Harpere bato, prijavi me za termine izmedju 5. i 19. januara kada sam u domaji. Ostao sam duzhan par bravura od poslednje utakmice (bio sam zauzet umiranjem od nedostatka kiseonika).*ne pravim pitanje jesu li mushke ili zhenske - to je malogradjanshtina!
Link to comment
Elem, kad smo vec kod dlakavih zadnjica* , Harpere bato, prijavi me za termine izmedju 5. i 19. januara kada sam u domaji. Ostao sam duzhan par bravura od poslednje utakmice (bio sam zauzet umiranjem od nedostatka kiseonika).*ne pravim pitanje jesu li mushke ili zhenske - to je malogradjanshtina!
Koliko vidim prijavio si se sam. Ne mislis valjda da treba da te ubacujem preko veze. :lol: Uostalom, ako je sudeci po prosloj godini, polovina od prijavljenih se nece uopste pojaviti tako da ce mesta biti koliko hoces. No, ovoga puta nas neces zajebati. Parkiracemo celu kliniku Anlave ispred balona da ne bi ispustio plemenitu skandinavsku dusu.
Link to comment

ja sam uz pomoc steznika dr.Yamamota sanirao povredu, i prijavljujem se uz malu ogradu. u ovaj ponedeljak acu moci da dodjem jer radim do 22h, ali cu doci sledeci. dakle, tu sam na svake dve adelje, sexy kao Primera. naravno, ako je to OK sa doajenom Petovicem (kao selektorom).

Link to comment

Ako ima mesta za maldog rookie-ja, voljan sam da vam se pridruzim iskazem svoje znanje u odbrambenim zadacima a posle 20-30min i nedostatka kisika i golmanske sposobnosti. Naravno, ako me primate...

Link to comment
Ja imam probleme oko dvojne registracije, ali cu se potruditi da dodjem.
Znaci pocela Liga Sampiona! Svi napustaju svoje amaterske balone, kako bi se okusali u jednom FF serijalu... Izgleda da ce se i 1 Molina pojaviti...
Link to comment
skromnost me sprecava da sam opisujem sve svoje kvalitete. prijavljujem se iako je vec sad sasvim izvesno da cu, uz nemusta opravdanja, propustiti barem 90% utakmica.
Ne preteruj ... barem 100.00 % :lol:
Link to comment

Kolicina prijavljenih a ne dokazanih talenata koja se prijavila me uopste ne cudi. Uz one koji su prosle godine odradili skoro celu sezonu, ima i novajlija...Ali broj onih koji su se javili da brane je zabrinjavajuci. U prosloj sezoni smo pola godine molili Leonidasa da dodje pa da imamo bar jednog. Doduse, Nemqa je imao neke bravure, ali se izgubio izmedju apsolventske ekskurzije i krecenja stana, a Walker je posle par utakmica odlucio da u stilu 1 Kamposa promeni poziciju u timu (samo sto je umesto da od napadca postane golman on otisao u kontra smeru) i svoje umece drzanja za ogradu i priprema za jedenje pljeskavice u lepinji prikaze u potpunosti :)Moram da pohvalim 1 oraganizatora zbog pomeranja termina sa 23 na 22h, na cemu ce mu moja (ne)naspavana dusa biti zahvalna svakog utorka u 7 ujutru :) Sta ucini zelena salata od coveka :D

Link to comment

Evo i ja se da se prijavim, ali tek od decembra posto ovaj mesec nikako nisam siguran zbog pustih obaveza. Zato sledeci ponedeljak ako se pojavim - pojavim, ne bi da obecavam pa da ne dodjem (Larsone izvini btw).

Edited by madball
Link to comment

Ok, pošto vidim da je odziv na tradicionalno zadovoljavajućem nivou, red je da se krene sa zvaničnom varijantom prijavljivanja za 1. FF #2, koji pada tačno u poadeljak, 26. 11. u 22h. Ja ću iz zdravstvenih razloga propustiti samo još taj, a za sva pitanja i adoumice se možete obratiti tzv. engleskom džentlmenu koji kuka na cene u 1 Oožicu, dok sa druge strane amilice dere do koske poštena preduzeća bez 1 mrlje na bilansu.I 1 mala napomena - rekao sam već da će stare kooke imati prioritet. što naravno ne znači da se treba obeshrabriti, pošto nam je svaki 1 čovek potreban. U prošlom ciklusu koji se manje-više uspešno odvijao na mestu otmice oca znamenitog kapitena OFK Beograda, maksimalna poželjna varijanta je bila 16 osoba po terminu. To možemo zadržati i u ovom slučaju, premda je 1 teren ašto manji nego u JBB, maltene idealan za 5 na 5 (GKs included). 12-14 predstavlja idealnu varijantu.Dakle, krećemo sa prijavama za pon. Udrite tko je siguran, a spisak je naravno podložan 1 korekcijama.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...