Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Zamolio bih odgovorne da me, na konto starih zasluga, draftuju večeras, makar u nekoj 10. rundi. U početku ću biti na injured list, ali ćemo probati sa povratkom na teren za mesec-dva, sve sa steznicima a la Goran Prpić. Do tada ću vam se pridruživati s vremena na vreme na ćevapicidima i pivocidima, gdegod da se ove manifestacije budu održavale.
Takođe.Pozdrav!
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Druga sezona je sinoc i zvanicno zapocela. Odziv je bio na zavidnom nivou, cak i nesto veci nego prosle sezone u pocetku. Nakon pocetnog upoznavanja sa rukijima, pristupilo se draftovanju. U odsustvu Ive Petovica, kapitensko/selektrorski posao smo obavili beowl i ja. Za sada ekipe nisu dobile imena, mada sam siguran da ce se vec nametnuti neki prigodni nazivi :)Ekipe su izgledale otprilike ovako:1: beowl ©, Venom (1), Goranz (3), harper lee (5), Flegma (7), Kum Spasoje (9), 1. larssonov ortak - Rade (11), pavllle (gk)2: adasevic ©, nebojsapekovic (2), Filipenko (4), Smorenko (6), ikar (8), Delija67 (10), 2. larssonov ortak - Igor (12), lebron (gk)*broj zagradi pozicija na draftuPosto se do samog kraja nije znalo hoce li Brazioc doci ili ce imati neku neodloznu last-minute obavezu, on na kraju nije draftovan, a kada je pristigao, zbog kolicine prisutnih forumasa je odlucio da preuzme ulogu 1 pocastnog navijaca. I na kraju, lutajuci fotoreporter je bio 8-Walker, pa se nadam da cemo videti o po koju sliku sa ovosezonske premijere :)Prvo sto smo mogli da primetimo kao novinu u ovom novom balonu je da je nesto kraci teren nego na JB, ali da za divno cudo termnin pocinje na vreme. Prvo neprijatno iznenadjenje je ladnoca balona, kojoj se moralo doskakati dzemperima i jaknama, a drugo da balon malo prokisnjava ili kako je to neko bolje pojasnio - kondenzuje iznutra :lol:Premijera je ispunila sva ocekivanja. Pluca po gumnatom tepihu su ostavljali redom svi FFovci, pocevsi od 5. minuta pa nadalje. Povela je ekipa 2, nesvakidasnjim golom filipenka koji ju je u gol smestio ni manje ni vise nego stomakom (ko sto i sam rece - konacno se isplacuju svi oni cevapi). Na 2-0 je povisio Preza. Goranz je smanjio na 2-1, pa smo ja i Venom pomerili semafor na 3-2, potom ikar i cini mi se beowl na 4-3. Od tog trenutka beowlova ekipa se raspala, pa su golovi padali ko na traci. Na kraju je cini mi se bilo 14-4, a ulogu igraca utakmice su podeleili Preza sa 4 gola i granitnom odbranom i lebron koji ce ukoliko se Walker ne vrati medj stative preoteti naziv hobotnica, jer je branio sve zivo :)Trece poluvreme je odigrano po obicaju u Uzicu, a u tome nas nisu omeli ni skupi cevapi (550 din), koji su ispratili ovu manifestaciju u velikom broju (80 komada, i ne, nije ih sve filipenko pojeo :P ). Odziv u Uzicu je bio zadovoljavajuci, mada je falilo nekoliko FFovaca na celu sa kapitenom suparnicke ekipe beowlom.

Link to comment

Šta reći osim da je fudbal ispunio sva 1 očekivanja. Bilo je puno 1 dobrog fudbala, golova, kukanja, prehlada, padanja od umora, još kukanja, otkaza, kašnjenja, ćevapa, ćevapa i ćevapa. Čestitam svojoj ekipi, standardno dobrom bračnom paru Adaševića, kao i Preži na odličnoj igri. Nije razočarao ni starina ikar, a novajlije su se pokazale u najboljem svetlu - smorenko kao odličan i neprelazan bedem i još bolji čovek, ali i lebron kao sjajan golman koji nas je nekoliko puta spasao iz teških nevolja i kao još bolji čovek. Sve u svemu, od nas je zavisilo™, tako da protivnik nije imao mnogo šanse. Videćemo šta će biti na 1 sledećem fudbalu, najavljene su i neke korekcije ekipa, GoranZ je već tražio drugačiju podelu, par ljudi je najavilo da će dolaziti od sledećeg termina, par kuka da je zima...And the FF#2 goes on and on and on...

Link to comment
GoranZ je već tražio drugačiju podelu
Tesko da sam "trazio", obzirom da sigurno necu cesto dolaziti u onu ledaru...samo sam ukazao da mozda podela u kojoj su u jednoj ekipi nizi i brzi igraci a u drugoj skoro svi gorostasi sa cca 100 kila nije bas idealna.
Link to comment

1 engleski dzentlmen (by the way, jel' taj poraz od Hrvata bas toliko tesko pao da je moralo da se zaobidje 1 OOzice :( ) je svojim draftovanjem pokusao da dokaze tezu da je moguce skockati ekipu od 1 trkaca (sebe), gomile stabala sa dubokim korenjem i golmana koji iz religijskih razloga ne brani rukama, a da ista bude koliko-toliko uspesna u pokusajima da odrzi 1 aktivan rezultat do kraja utakmice. Eksperiment je slavno propao nakon nekih dvadesetak minuta, jer su se i inace duboko ukorenjena stabla smrzla na optimalnoj (za foke) temperaturi od 1 debelog minusa, te sebe ucinila jos nepokretnijim, sto je mobilna ekipa Iskudije i njegove nebojsopetkovicevske bolje polovine iskoristila da osigura 1 pobedu mnogo pre kraja utakmice.Trece poluvreme je bilo prilicno popunjeno a tema za sinoc je bila "gde sam sve bio i gde me sve opljackalo". Bilo bi grehota ne pomenuti da je tokom sva tri poluvremena najznacajniji doprinos dao 1 pouzdani golman i nepouzdani putnik - lebron.

Link to comment
Trece poluvreme je bilo prilicno popunjeno a tema za sinoc je bila "gde sam sve bio i gde me sve opljackalo". Bilo bi grehota ne pomenuti da je tokom sva tri poluvremena najznacajniji doprinos dao 1 pouzdani golman i nepouzdani putnik - lebron.
:lol::lol::lol: Opljackan samo na jednom mestu...Tamo gde Flegma ide za Novu godinu... :lol:
Link to comment
:lol::lol::lol: Opljackan samo na jednom mestu...Tamo gde Flegma ide za Novu godinu... :lol:
Opljačkan, izgubio dokumenta... Vr' turista. što se tiče fudbala, bio je sranje. U kafani je već bilo ok.
Link to comment

Bio video gledao ... ja tamo sigurno necu stati medju 1 stative. Kako se zove onaj balon? Bulevar Jna Cryogenics?! Ili novi balon ili pa paaa. 1 hobotnica26-11-07_2218.jpg1 istorijski momenat ... on je zakoracio na usranu gumu od tepiha26-11-07_2219.jpg.xs.jpg1 najbolji strelac i 1 promrzli organizator forumaskih chitchat okupljanja, spasoje-spale26-11-07_2225.jpg.xs.jpg1 kosovar i ponovo najbolji strelac sa pogledom izgubljenim u daljini (they're cute, aren't they)26-11-07_2230.jpg.xs.jpg1 prvi pik u akciji, objasnjava zasto je prvi pik, sve uz komentar 1 loknera i erupciju odusevljenja na tribinama. Ne pitajte zasto je video naopako, to ne znam ni ja . p.s. jebes lutajuceg reportera bez pravog fotoaparata

Edited by 8-walker
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...