Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dolazim i ja najverovatnije, ako nekome treba prevoz iz okoline Sava Centra do tamo moze sa mnom. I kako se iskoriste ti ausvajsi za prolaz kroz magicnu rampu (ako ih je preostalo)?Ja zapravo ni ne znam gde je balon za fudbal na Adi :huh:

Link to comment

Ma lako cemo to da resimo...Za prvi put mozemo svi da se nadjemo kod rampe (parkirate malo ispred rampe).1. adasevic2. beowl3. delija674. harper5. gladijator6. filipenko7. posrbica8. rodja9. goofsDakle jos trojica. Lebron, Petkovic (koliko znam on ce doci, al ajd da sacekamo potvrdu), Flegma, BarryWhite, Larsson, Pyrky (od sledeceg puta), teacher (ajde Ucho vidis da smo zbog tebe i termin promenili :lol:) itd.

Link to comment
I kako se iskoriste ti ausvajsi za prolaz kroz magicnu rampu (ako ih je preostalo)?Ja zapravo ni ne znam gde je balon za fudbal na Adi :huh:
U četvrtak će iz balona javiti Đuri da odblokira rampu i pusti pet automobila. Ako se dogovorimo i uzmemo termin za stalno, dobićemo i prave ausvajse koji se pokazuju Đuri.Balon je inače u okviru VK Partizan, što ti bukvalno dođe ispod pilona novog mosta.
Link to comment
Ma lako cemo to da resimo...Za prvi put mozemo svi da se nadjemo kod rampe (parkirate malo ispred rampe).1. adasevic2. beowl3. delija674. harper5. gladijator6. filipenko7. posrbica8. rodja9. goofsDakle jos trojica. Lebron, Petkovic (koliko znam on ce doci, al ajd da sacekamo potvrdu), Flegma, BarryWhite, Larsson, Pyrky (od sledeceg puta), teacher (ajde Ucho vidis da smo zbog tebe i termin promenili :lol:) itd.
Meni ne odgovara utorak, četvrtak i vikend. Dakle...
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...