Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

vidis bas je super kako vi to nemate srece, a mi je imamo u izobilju. sinoc ste izjednacili u 58. minutu, prosle nedelje dobili u 59. pominjes acu, ali ne i to da se dva puta sapleo o loptu u kontri, ali to je nebitno jer smo mi imali srecu i ona nas uvek prati.sto se fer pleja tice, ajd da ne izvlacimo ko je kome kad sta uradio. u principu cini mi se da igramo relativno cisto i jedni i drugi, i ne bih sad da otvaramo to pitanje, moglo bi svakome ponesto naci ;) pozivam filipa da se pojavi narednog utorka i pokaze da mu je ovaj odmor prijao i podseti protivnika na svoje glasovne mogucnosti.
S kim se ti macujes, da mi je znati.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Filipe, ako ti nesto znaci - boplji ste. Samo, ja se s fudbala vratim veseo, a ti nervozan, pa ti vidi ko je Jesa u toj kombinaciji :lol:@smorenko: jasta, kod nas se Preza nikad ne saplete na loptu, a parade su mu u rangu Bufona, Posrbica ima prijem ko CR itd. Sto rece harper cemu grudvanje? To sto se Aca saplete na 6-7 metara od gola kod prijema lopte a ima dobru situaciju (u obesituacije sam ja bio ispred njega + jos jedan vas igrac desno) je dobra sansa, ali meni je ipak neuporedivo sa sutem u Rodju sa 2 metra, ne posle bunarenja vec posle akcije od noge do noge. NE secam se kada smo onoliko sansi promasili kao u tih poslednih 10 minuta... P.S. I ja sam za to da se malo izmesamo...

Link to comment
Filipe, ako ti nesto znaci - boplji ste. Samo, ja se s fudbala vratim veseo, a ti nervozan, pa ti vidi ko je Jesa u toj kombinaciji :lol:@smorenko: jasta, kod nas se Preza nikad ne saplete na loptu, a parade su mu u rangu Bufona, Posrbica ima prijem ko CR itd. Sto rece harper cemu grudvanje? To sto se Aca saplete na 6-7 metara od gola kod prijema lopte a ima dobru situaciju (u obesituacije sam ja bio ispred njega + jos jedan vas igrac desno) je dobra sansa, ali meni je ipak neuporedivo sa sutem u Rodju sa 2 metra, ne posle bunarenja vec posle akcije od noge do noge. NE secam se kada smo onoliko sansi promasili kao u tih poslednih 10 minuta... P.S. I ja sam za to da se malo izmesamo...
Pa, sto se onda grudvas?Kakve veze ima ko je sta promasio i ko je kakve golove davao? Sto je promaseno, promaseno je, sto je ubaceno, kako god da je ubaceno, to je ubaceno. Koji vam je, bre, svima qratz, ponasate se k'o deca. Razumeo bih i svadje, i galamu, pa i tuce na terenu za vreme utakmice, ali ne razumem sto se kog vraga primate na zajebanciju dan posle fudbala. Ovaj jedan "peva" ispod tusa, onaj drugi demonstrativno napusta fudbal svake druge nedelje, treci trubi o neizlecivim kompleksima. Obdaniste.
Link to comment

ja moram da priznam da bih voleo da bar za ovaj termin utorkom zadrzimo ove ekipe. za petak kako se dogovrimo, ali bih voleo da utorkom ove ekipe ostanu. ili ako cemo da menjamo ekipe, da ih nemenjamo pre svake tekme nego da se podelimo drugacije pa onda tako i drzimo dalje.

Link to comment

i ja sam za to da utorkom budu ove ekipe i ako je moguce da se uzme veliki teren.takodje sam za to da petkom budu drugacije ekipe i da budu stalne.ps.hocu da igram sa smorenkom

Link to comment
ja moram da priznam da bih voleo da bar za ovaj termin utorkom zadrzimo ove ekipe. za petak kako se dogovrimo, ali bih voleo da utorkom ove ekipe ostanu. ili ako cemo da menjamo ekipe, da ih nemenjamo pre svake tekme nego da se podelimo drugacije pa onda tako i drzimo dalje.
Ja se uopste nisam zezao. Navijam za to da ove ekipe ostanu utorkom a da napravimo drugi set ekipa za petak. Mogli bi Beowl i Nebojsa ili Zidan (posto Adasevic, koliko sam razumeo, nece dolaziti petkom) da biraju ekipe za petak ali da ne mogu u 1., 3., i 5. izvlacenju da biraju iz svojih utoracnih™ ekipa.
Link to comment
Ja se uopste nisam zezao. Navijam za to da ove ekipe ostanu utorkom a da napravimo drugi set ekipa za petak. Mogli bi Beowl i Nebojsa ili Zidan (posto Adasevic, koliko sam razumeo, nece dolaziti petkom) da biraju ekipe za petak ali da ne mogu u 1., 3., i 5. izvlacenju da biraju iz svojih utoracnih™ ekipa.
mozemo napraviti draft :lol: na forumu za petak
Link to comment

Potvrđen petak u 21h na malom terenu. Eto nam drugog termina.Ako vam je baš do izmenjenih sastava, dođite malo ranije (npr. oko 20.30) pa da to dogovorimo na licu mesta. A može i draft, kako hoćete.

Edited by beowl
Link to comment
Ja se uopste nisam zezao. Navijam za to da ove ekipe ostanu utorkom a da napravimo drugi set ekipa za petak. Mogli bi Beowl i Nebojsa ili Zidan (posto Adasevic, koliko sam razumeo, nece dolaziti petkom) da biraju ekipe za petak ali da ne mogu u 1., 3., i 5. izvlacenju da biraju iz svojih utoracnih™ ekipa.
nisam ni mislio da si se zezao. to ti je bila odlicna ideja.sinoc sam to rekao, ali mi se cini da nisam bio dovoljno glasan. meni petak nije bas najsretnije resenje. dolazicu, ali nemogu da obecam da cu biti redovan kao utorkom.edit: nesto oko satnice, sad irelevantno. Edited by smorenko
Link to comment
Potvrđen petak u 21h na malom terenu. Eto nam drugog termina.Ako vam je baš do izmenjenih sastava, dođite malo ranije (npr. oko 20.30) pa da to dogovorimo na licu mesta. A može i draft, kako hoćete.
Cekaj, igramo vec od ovog petka tj. prekosutra?kakve su sanse za veliki teren utorkom?
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...