Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kada je sledece okupljanje, i jel vam treba 1 NIkola Zigic ( 2 cm sam nizi od Zige,ali ne i manje kvalitetan)?
Domacinstva se rotiraju po regionalnom kljuchu svake chetiri nedelje. Ponedeljak u Footu, utorak u Tomicu, chetvrtak na Adi, petak u Juznom bulevaru. Ne zna se zashto je region Autokomande dobio dva domacinstva, ali vishe o prljavim centrima moci ce nam reci Filipenko.
Link to comment

Kad vec imamo toliko izmena, definitivno jedan bolji fotoaparat, pa video klipovi, jedan poll za potez veceri :) U balonu naravno, ne u OOzicu !Inace moja ekipa 2. mora da razmisli o premijama 1. Prezi, a dakako i LeBronu u vidu piva, ako nastavi sa odlicnim odbranama i komandovanjem zadnje linije odbrane!

Link to comment

Fudbal i nije bio toliko los,mozda zato sto je bilo izmena pa se koliko toliko odrzavao neki kao tempo...Ekipa 1 jednostavno nije trcala(nije mogla ili sta god,mozda su bojkotovali trenera :rolleyes: ),dok su moji bili jako disciplinovani uz manje propuste...Ocekujem da nekim trejdovima ekipa 1 pojaca svoje redove,da bude zanimljivije...Cudi me za ovaj balon koji je kao jedan od boljih u gradu da nema ni g od grejanja...O svom ucinku ne bih,sve je vec receno,dosta zasluga ide granitnoj odbrani gde su prednjacili Preza i Smorenko...

Link to comment

Ovom prilikom zeleo bih da pohvalim zalaganja svim mojih saigraca i ne bih zeleo nikog da izdvajam, ali ipak kvaliteti 1 lebrona izmedju 2 stative prosto ne mogu ostati neistaknuti ovom prilikom. Svojim odbranam on je nadahnuo sve ostale da daju 110 % svojih mogucnosti.Da vam kaem, 1 mesanje igraca bi doprinelo takmicarskom znacaju narednih meceva.

Edited by smorenko
Link to comment

Mešaćemo se sigurno ponovo. Ne bi ni bio fer da ostavimo podelu nakon što su 1 prva dva pika Beowlove ekipe najavili odustajanje od FF institucije. Bili bismo suviše slabi za njih u tom slučaju. Doći će i nekoliko starih novih imena, kao što su Larsson, Madball i tako dalje.Inače, čisto da se razumemo, nemoj dozvoliti da te visok rezultat zavara. Takvi su naši fudbali generalno, dok se ima snage trči se i bori i rezultat je uglavnom tesan, što je prvih 20-ak minuta (sinoć 30-ak, pošto smo imali dosta izmena). Nakon toga dolazi do naglog pada i povećanja rezultata, pa koja se ekipa bolje snađe.

Link to comment
dok se ima snage trči se i bori i rezultat je uglavnom tesan, što je prvih 20-ak minuta (sinoć 30-ak, pošto smo imali dosta izmena). Nakon toga dolazi do naglog pada i povećanja rezultata, pa koja se ekipa bolje snađe.
Ako se ne varam sinoc je sve bilo gotovo i pre 25 minuta, ali mozda gresim. A igra bez odbrane sa tri napadaca koji se eventualno pomere dva metra levo ili desno i nije mogla drugacije da se zavrsi :lol:
Link to comment
Ako se ne varam sinoc je sve bilo gotovo i pre 25 minuta, ali mozda gresim. A igra bez odbrane sa tri napadaca koji se eventualno pomere dva metra levo ili desno i nije mogla drugacije da se zavrsi :lol:
Lako je tebi da ih zezaš kada imaš napadače koji se vraćaju :) Ko zna šta će nam doneti 1 novo deljenje...Sinoć smo, ako se ne varam, od 25. do 30. minuta sa 4:3 u 25. minutu otišli na 7:3 i to je bilo to.
Dobro hoce li neko ovde mene javno da pohvali za 1 Molinisanje™. Te, za jedno odlicno razigravanje saigraca, a potom za finisiranje zdele luka u OOzicu™!?!?!?!?
Zdela luka u Užicu je ohrabrujuć pokazatelj, ali da bi dobio neke pohvale moraš se u Užicu dokazivati permaantno™, iz kola u kolo. Videćemo, tek smo počeli, mlad si, ima vremena... Edited by Filipenko
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...