Jump to content
IGNORED

Muzicki nesvrstani


mystikal

Recommended Posts

Pozdrav svima.Na adresi http://nesvrstanimusic.blogspot.com/ mozete da se prosetate najvecom muzickom scenom - svetskom. Muzicari iz svih zemalja izuzev onih cije su scene najpoznatije i najvece/najjace (dakle, bez SAD-a, UK-a, zapadne Evrope etc.). Nije u pitanju blog o etno ili folk ili kako god muzici :) (ponekad se provuce po koji zvuk od ovih ali nikad nije 100% to). Nadam se da ce i vama biti ovo zanimljivo koliko i meni. Pozdrav!

Link to comment

jako zanimljiv blog, sviđa mi se ideja. stvarno moram da počnem češće da svraćam na ovaj forum.što se predloga tiče, jedino što mi je palo na pamet da je bi možda trebalo da imaš malo više materijala u svakom postu, ali ovo je potpuno subjektivno.prvo, samo nastavi da pišeš i blog će sam dobiti neku formu.drugo, sigurno ima mnogo više ljudi koji vole ovo "kratku" formu sa par pesmica, čisto da razbije monotoniju.

Link to comment

Hvala na sugestijama. Drago mi je da ti se svidja ideja.Nesto sam uvrteo u glavu da je bolje da pisem ovako, kratko, i iz epizoda. Postoje scene u nekim zemljama koje su prevelike za jedan post. Ovako mi je za sad OK. Jedan, dva spota plus mozda neki audio, koji podatak i to je to, pa posle nekog vremena ponovo o istoj zemlji. Bez previse gusenja.Jos jednom, hvala.

Link to comment
lepo, raduje me nesto ovako.a i malo konkurencije za stranca nije lose :P sugestije i jos ponesto kasnije, kad jos malo razradis blog.
Vazi! Mada svaka sugestija je dobro dosla jer mi je ovo prvi blog. :) Skidam mrak sa ovim :PE da, nisam samo razumeo ono za konkurenciju...nesto sam glup subotom uvece. :D
Link to comment

Mali upad, čisto da skrenem pažnju ovom podforumu na jedan južniji topik. Biramo muzički hit Svetskog fudbalskog prvenstva 2010, bazirano na zemljama učesnicama istog.on topic:mystikal, odličan blog. dodao sam ga odmah na RSS feeder ;)

Edited by Svarog
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Radi backup redovno. Meni je blog nestao tokom noci pa sam morao da otvaram drugi.http://musical-heritage2.blogspot.comAko nas opet ugase idemo na trojku :-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...