Jump to content
IGNORED

NJIMA JE POTREBNA NAšA POMOĆ


betty

Recommended Posts

Moja rođena sestra u ponedeljak, 08.04.2013. organizuje akciju prikupljanja priloga tako što će svako ko dođe moći da se ošiša i da plati koliko želi da priloži.Za to da će novac biti uplaćen na Tijanin račun mogu ja da garantujem.Više informacija ovde:http://www.facebook....206152949480978Ili kod mene na PM.edit: sličnu akciju ona i kolege organizuju na Sajmu kozmetike u subotu, gde će na štandu prikupljati priloge za Institut za majku i dete.
Bolje da sam ovde okačio odmah.Salon Secret CutMetohijska 27, Beograd+381 11 2401 195, 060 302 37 43 Edited by CTale
Link to comment
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    16

  • kgmr

    12

  • Have_Fun

    6

  • uliks

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolje da sam ovde okačio odmah.Salon Secret CutMetohijska 27, Beograd+381 11 2401 195, 060 302 37 43
Skenirana uplatnica će biti vidljiva u utorak, preneću ovde.
Link to comment

E da, ispravka, cela reprezentacija je učestvovala, mediji preneli pogrešnu informaciju. Debili, ti mediji.Mogli bi i malo fudbaleri... Ne sumnjam da ne učestvuju u humanitarnim akcijama no ako ko može, oni mogu...

Link to comment
Bolje da sam ovde okačio odmah.Salon Secret CutMetohijska 27, Beograd+381 11 2401 195, 060 302 37 43
sjajno!ovo je pravi model. sa jedne strane novcani, koja je sama po sebi sjajna stvar, a sa druge to sto ce ova akcija svakako predstavljati dobru reklamu u ocima svih normalnih ljudi.
Link to comment

Kod ove akcije je dobro što će neki i dobiti nešto za namenjeni novac. U ovom slučaju je to neka frizura, sestra ulaže svoj rad i vreme (čini se, za sada, da će odziv biti toliki da će biti u salonu preko 14 sati).Oni koji budu buili zadovoljni uslugom, a nisu ranije dolazili, možda će se vratiti opet.

Link to comment

Hm posle uspešne akcije prikupljenja novca za Tijanu, javilo se još dosta roditelja kojima je porasla nada da će se pronaći dovoljno humanosti među ljudima da se pomogne i njihovoj deci koja se nalaze u sličnim situacijama, tako nažalost svaki dan u novinama izlazi neki novi slučaj.Kakve su njihove šanse, je l se zna šta se dešava sa formiranjem onog fonda o kome je Sergej pričao posle ove prve masovne akcije i mogu li takve vesti da se postuju ovde?

Link to comment
Hm posle uspešne akcije prikupljenja novca za Tijanu, javilo se još dosta roditelja kojima je porasla nada da će se pronaći dovoljno humanosti među ljudima da se pomogne i njihovoj deci koja se nalaze u sličnim situacijama, tako nažalost svaki dan u novinama izlazi neki novi slučaj.Kakve su njihove šanse, je l se zna šta se dešava sa formiranjem onog fonda o kome je Sergej pričao posle ove prve masovne akcije i mogu li takve vesti da se postuju ovde?
Što se fonda tiče - mislim da ćemo čekati još neko vreme na to. Sav višak novca koji je uplaćen za Tijanu trebalo bi da se prebaci u taj fond, kažu.Ova tema i služi za te priče.
respect za sestru.
Hvala! Edited by CTale
Link to comment
  • 1 month later...

Ne znam da li ide ovde - premeštajte ako pogreših:

Branislav Guta Grubački - najpoznatiji optimista regiona, osnivač zrenjaninskog Zelenog zvona i pokreta "Novi optimizam" koji nas je progurao kroz devedesete - u teškoj je životnoj nevolji. Ako ste iz Beograda i ako vam je krvna grupa A, bez obzira na RH faktor - u prilici ste da pomogneteDobrovoljni davaoci krvi sa odgovarajućom grupom mogu doći u ponedeljak, 27. maja, od 8 do 10:30 sati pre podne, u Zavod za transfuziju krvi (ulica Svetog Save), sa naznakom: za Branislava Grubačkog, broj 1748.U ponedeljak se samo radi testiranje svih ljudi koji su voljni da pomognu - jer u proseku tek jedan od 10 davalaca mogu dati odgovarajuće trombocite.Terapija se daje kontinuirano, a trombociti se daju u određenom terminu kada odgovarajuće davaoce pozovu iz bolnice da daju krv radi separacije trombocita.Pomoć je potrebna urgentno.Za bolju koordinaciju testiranja u ponedeljak, javite se Isidori na telefon 064-271-46-66.

Lider pokreta Novi optimizam, kulturni aktivista i vlasnik kultnog

zrenjaninskog kluba “Zeleno zvono” Branislav Grubački Guta oboleo je od leukemije i hitno mu je potrebna podrška davalaca krvi, odnosno trombocita, po mogućnosti iz Beograda!

On je trenutno hospotalizovan u Kliničkom centru Beograd, a u ponedeljak, 27. maja u Zavodu za transfuziju krvi, u Beogradu, kod Hrama Svetog Save, od 08 do 10 sati, davaoci sa krvom grupom A (i+, i-) moći će da daju trombocite neophodne za njegov oporavak, s naznakom “za Branislava Grubačkog”.

- Terapija se daje kontinuirano, a trombociti se daju u određenom terminu kada nas pozovu iz bolnice, te je nakon testiranja neophodno da znamo na koga možemo da računamo kada nas pozovu iz bolnice da odu u zavod za transfuziju krvi ponovo i urade separaciju trombocita, koja traje sat do sat i po vremena – ističe Isidora Grubački.

Ko je spreman da to učini neka se prethodno javi Isidori na broj 0642714666, jer u Zavodu davaoce ne koordiniraju sami.

Pozivamo sve prijatelje i ljude dobre volje da pruže svoj doprinos što bržem i potpunijem oporavku Branislava Grubačkog!

Link to comment
  • 1 month later...
Ajde sad.Nije veliki iznos, moguce je i na PPP-u skupiti relativno dobar procenat ove sume. Pomerimo dupeta. Na zalost, nemoguce je uplatiti SMS-om, samo na racun.
Dvadesetdvomesečnom Nikoli Topaloviću je potrebna operacija koja košta 10.000 dolara, iznos koji je njegovoj porodici nedostižan pošto niko neće da ih pomogne.
Ovaj mali covek zasluzuje sansu.173067293951d44e1065875588455430_orig.jpg Edited by CowBoy
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...