Jump to content
IGNORED

NJIMA JE POTREBNA NAšA POMOĆ


betty

Recommended Posts

zena koja putuje svetom biciklom, snezana radojcic, danas je na fejsbuku stavila sledeci status, vezan za donaciju odece prihvatilistu za stara lica

Ja imam gomilu garderobe koja već dve godine trune u ormaru u kancelariji moje prijateljice na Vračaru. Ako ima neko ko bi se prihvatio toga da ujuri moju prijateljicu i drugu prijateljicu, koje su retko kad tamo, i ko uz to ima auto, jer je reč o najmanje dva ormara garderobe, rado bih sve to darovala ovom prihvatilištu. Ajmo ljudi, da nešto zaista uradimo. Dajte mi logističku podršku, ne mogu odavde (s Tajlanda i puta oko sveta) ništa sama!
ako neko ima kola i vremena, rado bih vas spojilaja nažalost nemam kola...:)
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    16

  • kgmr

    12

  • Have_Fun

    6

  • uliks

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

pare su ok, ali to će svakako da dobiju.bolje da saznamo ko su ona odvratna deca što im se rugaju, pa da pošaljemo vasu & the gang da ih našutaju i uzmu im bicikle.

Edited by Hella
Link to comment
  • 1 month later...

jel zna neko neki sajt sa nekretninama za kratkorocno iznajmljivanje? jedno mjesec dana, blizu dedinja, za dijete oboljelo od cerebralne paralize i njegovu majku.potrebna je samo pomoc u vidu informacije.

Link to comment
Drugari Parapsihopatolozi, molim za pomoć ćerki jednog dobrog čoveka.Apel prenosim sa akvarističkih/akvascaperskih foruma:Teme na pomenutim forumima:http://www.svetakvar...na-akcija#55616http://www.mojbiljni...4483#post_44483
Vrlo malo novca se prikupilo do sada. Molim sve da šeruju ovaj apel i da pomognu ako mogu.Uputstva za devizne uplate su sada kompletne:KOBBRSBGKOMERCIJALNA BANKA AD BEOGRADSVETOG SAVE 14 11000 BELGRADE, REPUBLIC OF SERBIARS35205903101844817915JANJA STAMENKOVICJ. RASKOVICA 4SMEDEREVO, REPUBLIC OF SERBIA.
Posle prethodne intervencije Janji je bilo dobro. Nova informacija kaže sledeće:
Maloj Janji se samo na trenutak vratilo detinstvo .Sve je bilo u redu do ovog poslednjeg magneta koji je rađen 19.09.2013 Janji je rađena magnetna rezonanca i poslat je CD MR. glave u Acibadem bolnicu u Istanbulu. Mail iz Istanbula stigao je pre neki dan sa obaveštenjem da je potrebna nova operacija. Zbog prirode tumora i mesta na kome se nalazi, kao jedino rešenje nameće se odlazak u Tursku i hirurški zahvat na klinici Acibadem Healthcare Group u Istanbulu.Drugovi akvaristi trebamo svi da se aktiviramo koliko mozemo .Ono sto cu ja sigurno pokusati jeste da aktiviram i svoje bliske prijatelje poznanike i rodbinu , u ovom momentu necije malo bratu Saletu ce biti mnogo . Samo ako tako razmisaljamo sigurno cemo prikupiti neophodan novac za novu operaciju.
Dinarski račun za uplatu:Komercijalna banka, žiro račun br. 205-9011004634114-30, Stamenković Sašahttps://www.facebook.com/media/set/?set=a.500297880033229.1073741826.321062844623401&type=3 Edited by CTale
Link to comment
  • 2 weeks later...
Петнаестогодишњем Младену Мирковићу, из Лознице, који болује од мишићне дистрофије неопходна је новчана помоћ за даље лечење и долазак кући. Њему су ослабили плућни мишићи због чега не може самостално да дише и тренутно се налази на интезивној нези Института за мајку и дете у Београду. Да би Младен могао да дође кући, неопходно је да његова породица набави апарате који нису јефтини, а они сами не могу да их купе.Младенови родитељи Зоран и Весна до сада се нису обраћали за помоћ и сами су се борили са недаћама. Сада су у ситуацији да им је помоћ неопходна. Младен од треће године болује од мишићне дистрофије, а сада му се здравствено стање погоршало и од 11. октобра је на Институту.
Свако ко жели да уплати новчану помоћ за Младеново лечење и набавку неопходних апарата то може учинити на жиро рачун : 310-6510100004127-47 код НЛБ банке.Рачун је на Зораново име, а може се навести да је за Младена.
čitav članak:http://loznickenovosti.com/?p=1709
Link to comment

Ajmo, ko moze, od drzave leba nema:

E ovako: dečak Goran je bolestan od Batenove bolesti. Roditelji su nezaposleni, država okreće glavu. Goran ima 14 godina i 20 kg! Roditelji imaju otvoren žiro računa u poštanskoj štedionici na ime Branislava Vuksan: 200-414618707-24.Za život dečaka, potrebno im je: fiziološki rastvor, špricevi od 20 ml za hranjenje, gaze, enteralna hrana Nutrison...Ako neko želi da pomogne, neka mi se javi pp, da pošaljem adresu i kontakt. Hvala!http://blog.b92.net/text/23323/Drzavo-stidi-se/#k1502021
Link to comment
  • 1 month later...

Ako neko ima staru masinu za sivenje tip singer ili slicnu, a ne zna sta bi s njom moze je pokloniti nekoj banji ili drugoj rehabilitacionoj instituciji u kojoj se sprovodi radna terapija. Nije bitno da li je u ispravnom stanju(cak ne mora da ima glavu), vazno je samo da se tocak i pedala nesmetano pokrecu.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Devojcica Marijana boluje od veoma kompleksne bolesti i treba da pomognemo da ima bar malo lepsi zivot. Broj racuna se nalazi u molbi njene porodice. Uplatite koliko mozete, samo je bitno da se pomogne.

U prilogu:
-Molba za donaciju
-Racun klinike za transplantaciju
-Izveštaj sa prve transplantacije maticnim celijama u Becu i medicinska dokumenatcija

Kontak telefon. 063/35-77-99 Aleksandar Sulejic

 

(u pitanju je bratanica mog kolege, tako sam cula za ovo, ali roditelji ne zele da idu u medije, ali su im forum i fejsbuk i sve ostalo slicno u redu. medicinska dokumentacija je ogromna, nisam je kacila)

Link to comment
  • 2 months later...

 

 

Moji FB prijatelji poznanici, upucujem vam svima jednu veliku molbu:

 

Moja mala kumica Milica ima dve godine i obolela je od tumora kičmene moždine. Krajem aprilila joj je prilikom prve operacije otklonjeno 90% tumora koji je zahvatao 13 pršljenova. Troškovi te operacije su iznosili 25.000,00 evra. Sada im je neophodna pomoc da sakupe deo od 12.000,00 evra koliko je ukupno potrebno za novu operaciju u Parizu gde bi 13.08.2014.god., tumor u celosti bio otklonjen. 

Molim vas sve, u svoje lično ime i ime porodice mojih Kostića (u kojoj je Milica cetvrta devojcica) da u skladu sa svojim mogućnostima uplatite izvesnu sumu novca na Milicin žiro račun i pomognete da pobedimo!!! HVALA UNAPRED SVIMA!!!

 

Banke Intesa dinarski žiro racun broj 160-1-73,

poziv na broj 51-102-0014520/6

Broj deviznog računa: RS35-160-5130201756560-72.

Za uplate iz inostranstva:

 

INSTRUCTION FOR CUSTOMER TRANSFER IN EUR

56:Intermediary:

BCITITMM

Intesa Sanpaolo spa

Milano 

Italy

 

57:ACCOUNT WITH INSTITUTION :

SWIFT-DBDBRSBG,

BANCA INTESA ad Beograd,

Milentija Popovica 7b,

11070 Novi Beograd,

Republic of Serbia,

59:BENEFICIARY CUSTOMER-

IBAN:RS35160513020175656072,

Milica Kostic,

Boska Buhe 18,

Beograd

Srbija

 

Moja drugarica sa FB-a upravo postavila.

 

 

... inace mala Milica je 1 secer dvogodisnji kako vidim na fotkama. Ovo nekako licno osecam mada devojcicu i njenu majku ne poznajem, ko moze da pomogne neka pomogne, ma koliko. Iznos nije nerealan, moze to da se sakupi.

 

Hvala i u moje ime.

Edited by Caligula
Link to comment
  • 3 weeks later...

Posto je ovo najposeceniji topic na forumu, kopiracu ovde pa neka admini pomere ( i razglase) gde treba

U pitanju je majka mog drugara i kvotujem njegov status sa FB-a

 

POMOĆ ZA JASMINU !!!

Jasmini Gajić je dijagnostikovana retka vrsta tumora na mozgu čije lečenje više nije moguće u Srbiji. Klinika ACIBADEM (Istanbul, Turska) je prihvatila dalje lečenje terapijom od 10 seansi STx RT-Truebeam (stereotaktičko zračenje) koja košta 6500 €. Pomenuti iznos je neophodan za dalje lečenje pacijenta u klinici ACIBADEM (Istanbul, Turska) koja je jedina dala stručno mišljenje da je moguće doći do izlečenja. Zato nam je potrebna Vaša pomoć kako bismo mogli da realizujemo lečenje. Unapred hvala!

Dinarski račun: 150-1201000689938-22
Devizni račun: 1231018535675

Na slici su instrukcije za uplatu u zemljama članicama EU

10525945_10204823677938517_5624872304289

 

 

 

 

 

 
Kako i sta se sve radi u toj klinici zaista ne znam, ali je ovo jedina sansa posto u Srbiji vise ne mogu da pomognu

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...