Jump to content
IGNORED

Treme, HBO, 11. april


reg

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    41

  • gervasius twinkleminkleson

    39

  • WTF

    19

  • Ryan Franco

    17

dzon gudmen :Hail:nisam odusevljena tremeom koliko zicom, ali obecava, ipak. a debeli je car.(dobro, oba debela, ali gudmen vise)
malo jeres, ali gudmen je ono sto bi plukovic ili tpancic ili svi ti kao treceputasi trebalo da budu ovde.meni nekako drago sto volim tremej drugacije nego zicu. jer je to samo jos jedan dokaz koliki je simon car nad carevima.
Link to comment
malo jeres, ali gudmen je ono sto bi plukovic ili tpancic ili svi ti kao treceputasi trebalo da budu ovde.
ima smisla to sto kazesal eto sta je distanca. u tv seriji treceputas izgleda simpaticno :Dedit: najmanje vazno, ali uvodna spica je perfektna Edited by morgana
Link to comment

meni ova epizoda super, i'm officially hooked. bunk je faca, lester, ladonna i melissa leo isto, ali goodman :Hail:jedino mi je zahn opet djelovao malo annoying, bash kul sto ga je goodman zajebavao.klinka sa jućubom je isto kul :)

jel znaci da lester nije ubio onog klinca u prosloj epizodi, jel na njega mislio onaj lesterov prijatelj kad je rekao da je neki momak zaglavio u bolnici?

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

jel znaci da lester nije ubio onog klinca u prosloj epizodi, jel na njega mislio onaj lesterov prijatelj kad je rekao da je neki momak zaglavio u bolnici?

Mislim da jeste na njega mislio. Bori se i dalje za zivot, tako rece. Jos se ne zna da li ce preziveti.

Link to comment

sudeci po promou, u sledecoj epizodi se pojavljuju opet slim charles, i po prvi put prez, te steve i justin townes earle :)

Link to comment

hamsterdam, holland :Ddobra epizoda, moda maaalo slabija od prosle i pretprosle, ali dobra. goodman je skroz kul [njegov lik je valjda i inace radjen po nekom poznatom post-katrina bloggeru]

Link to comment

Pa dobro, to je standardno za 1 HBO show, pocetak serije ili sezone je uvek mnogo jak™, pa onda sve malo uspori, da bi zadnje 2-3 epizode opet bile intenzivne.Bas me zanima kako ce da se resi misterija brata LaDonne, da li je preziveo zatvor, da ga nisu mozda greskom pogubili? :ph34r: Steve Zahn lik (Davis) je poceo ozbiljno da me nervira, u pozitivnom smislu naravno. :Hail: za Creighton Bernette (John Goodman) 1st ever youtube videoJos 1 glumac iz The Wire sa (za sada) malom ulogom - Jim True-Frost (u Wire je bio Prez, pandur koji je posle postao ucitelj).

Link to comment

ja sam pomenuo iznad i preza, a i steva i justin townes earle-a [ovo ponavljam samo radi lube, da nas ne prekori opet, kao za elvisa :D ]

Link to comment

Da, ovo je bila 1 od onih laganih epizoda, u kojima se ne desava nesto mnogo, vise se postavljaju stvari za dalje. Bilo je i u Wire-u takvih kolko oces.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Da, ovo je bila 1 od onih laganih epizoda, u kojima se ne desava nesto mnogo, vise se postavljaju stvari za dalje. Bilo je i u Wire-u takvih kolko oces.
Čuj... Biće da si ti malo spav'o gledajući one epizode...
Link to comment
Čuj... Biće da si ti malo spav'o gledajući one epizode...
Mozda si shvatio da sam ja time mislio nesto negativno. Naprotiv. Bas mislim da je dobro sto tako rade i kod Treme-a i kod Wire-a.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...