Jump to content
IGNORED

Treme, HBO, 11. april


reg

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    41

  • gervasius twinkleminkleson

    39

  • WTF

    19

  • Ryan Franco

    17

ovaaaj, dzez nije jedina muzika u treme, niti je primarna potka oko koje se vrti serija.nisam jos pocela trecu, ali ne moze prva da bude najslabija ako je imala dzona gudmena!
Ja sam to "džez" kapirao kao zbirnu imenicu muzike Nju Orleansa. :)A prva jeste realno™ najslabija, ali je daleko od slabe. Tek kada u drugoj počnu neki zapleti i priča onda se vidi koliko je prva mogla da bude bolja.Aj' baš me zanima kakva ti je treća, meni je najbolja do sada.
Link to comment
  • 1 month later...

Sačekao sam da se nakupe poslednje tri epizode u paketu i konačno posle dve nedelje nađoh vremena da ih pogledam.Voleo bih da sam pametniji i elokventniji da napišem nešto pametno. Divna serija, fantastičan kraj najbolje sezone. Klasično "Sajmonovsko" finale sa gorko slatkom montažnom sekvencom. Mešavina suza kada vidim kako DJ Dejvis ispraća svoju devojku, satisfakcije kada vidim trijumf Melise Leo, poraza kada LaDonini nasilnici dobijaju oslobađajuću presudu, osmeha kod venčanja Sonija, i dubokog uzdaha kad Big Čif veze na hemoterapiji, njegovi Indijanci spremaju kostime, a LaDona sama sređuje lokal, uz saznanje da se život nastavlja. Kao finale neke sezone Vajera. Treme je pravo skriveno blago serija, ovo bih gledao non-stop. Četvrta sezona će imati samo pet epizoda. Mada, moglo je i da se završi sad, ili bilo kad.

Link to comment

Stvarno je odlicna serija. Samo muzika u njoj koliko je dobra moze da pokrije bilo kakav propust u vezi price, likova, glume (ne da bas toga ima mnogo). Voleo bih da jedna epizoda u sledecoj sezoni docara atmosferu u gradu za vreme NFL playoffa i Super Bowla 2010 kad su Saints pobedili.

Link to comment
ovaaaj, dzez nije jedina muzika u treme, niti je primarna potka oko koje se vrti serija.nisam jos pocela trecu, ali ne moze prva da bude najslabija ako je imala dzona gudmena!
Amin!I evo ti ovo (ne znam kolko su ti SY srcu dragi, al znam za ovo drugo):enhanced-buzz-2031-1355628452-0.jpgInače, ja sam skonto da serije pre ili kasnije počnu da me nerviraju ako nije David Simon u pitanju.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...