Jump to content
IGNORED

Radio B92


passthison

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    9

  • Frank Pembleton

    6

  • Ryan Franco

    5

  • Bane5

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Taman kada pomislim da od Danice nisu mogli da nađu lošijeg novinara da vodi kažiprst, oni me razuvere. Razgovor juče sa novom ministarkom, valjda energetike. Priča o jeftinijoj struji. Pita je zašto nije ispunila obećanje o dva sata jeftinije struje. Ova joj odogovara zbog dvotarifnih brojila i da bi svi bili jednaki, oni koji troše do 500 kilovata (dva miliona domaćinstava po njoj) imaće popust od 15%. A novinarka nastavlja da baljezga o dva sata i obećanju. Situacija: Obećam vam da ću vam dati pet dinara. Onda se preračunam pa shvatim da mogu da vam dam deset i dam ih a onda me pljujete jer sam pogazio obećanje od pet dinara. :blink:Danici se Jelašić svaki put obraćao (sa razlogom) kao detetu od pet godina. Ovoj se treba obraćati kao osobi sa posebnim potrebama.

Link to comment
Taman kada pomislim da od Danice nisu mogli da nađu lošijeg novinara da vodi kažiprst, oni me razuvere.Razgovor juče sa novom ministarkom, valjda energetike. Priča o jeftinijoj struji. Pita je zašto nije ispunila obećanje o dva sata jeftinije struje. Ova joj odogovara zbog dvotarifnih brojila i da bi svi bili jednaki, oni koji troše do 500 kilovata (dva miliona domaćinstava po njoj) imaće popust od 15%. A novinarka nastavlja da baljezga o dva sata i obećanju.Situacija: Obećam vam da ću vam dati pet dinara. Onda se preračunam pa shvatim da mogu da vam dam deset i dam ih a onda me pljujete jer sam pogazio obećanje od pet dinara. :blink:Danici se Jelašić svaki put obraćao (sa razlogom) kao detetu od pet godina. Ovoj se treba obraćati kao osobi sa posebnim potrebama.
gledala jutros. nekako bezveze neprijatno :unsure:
Link to comment
Taman kada pomislim da od Danice nisu mogli da nađu lošijeg novinara da vodi kažiprst, oni me razuvere.Razgovor juče sa novom ministarkom, valjda energetike. Priča o jeftinijoj struji. Pita je zašto nije ispunila obećanje o dva sata jeftinije struje. Ova joj odogovara zbog dvotarifnih brojila i da bi svi bili jednaki, oni koji troše do 500 kilovata (dva miliona domaćinstava po njoj) imaće popust od 15%. A novinarka nastavlja da baljezga o dva sata i obećanju.Situacija: Obećam vam da ću vam dati pet dinara. Onda se preračunam pa shvatim da mogu da vam dam deset i dam ih a onda me pljujete jer sam pogazio obećanje od pet dinara. :blink:Danici se Jelašić svaki put obraćao (sa razlogom) kao detetu od pet godina. Ovoj se treba obraćati kao osobi sa posebnim potrebama.
Neverovatno nespremna je bila sa MILF-ovkom.Ali kad ju je uhvatila da ne zna kad je osnovana SNS.Naterala ju je ministarka da kaze SRS :frust: :frust: :frust:
Link to comment
jel pusti neko radio b92 kad ustane ujutru ... oko 7-8 ?ta dvojica sto vode su toliko neprijatni + imaju neke glasove koji nikako ne prijaju ujutru kad ustanes
slusao ja nekoliko puta poslednjih nedelja u kolima na putu do posla.zakljucio sam da su oni neki eksperiment.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...