Jump to content
IGNORED

Radio B92


passthison

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    9

  • Frank Pembleton

    6

  • Ryan Franco

    5

  • Bane5

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

al zato aunt sadra razbija!obicno uvece slusam radio i jedino gde mogu da se zadrzim to je b92 (osim ako na rtb1 nema neki interviju), al oce da smori. iskreno, nemam pojma kako je bilo u stara dobra vremena, jer sam generacija, dve mladji od toga. mnogo je bolja mjuza nocu, plus sto to ne slusam privatno pa nesto i naucimnajvise volim aunt sandru i vordap. jednostavno riba je degen.tamo sam prvi put cuo 'trenerka stil' i jos gomile transfer numera i intervijue sa autorima. prvi put kada sam slusao emisiju kapirao sam daje to neki koncept gde tovari te likove, medjutim tu se domaci i svakakav prelosi rep dosta ozbiljno shvataju. poslednjih par puta kada sam slusao isla je samo mjuza i cini mi se da se riba trudi oko 13 minuta da uradi emisiju.iskreno me ne cudi sto se rep ovde smatra kao kretenska muzika

Edited by Hustler
Link to comment

Slusam samo gistro FM! I nekad Fridoma... Relju i Simu batalio, ni ne znam da li su i dalje tu. Bojana isto tako.Inace radio b92 pustim uvek negde oko 4.00 kad legnem da spavam i bas sam zadovoljan muzikom koju pustaju u gluvo doba noci. Mislim, pusta shuffle iz foldera sa nocnom muzikom ali to je to...A od Aunt Sandre je bilo i gore i zvalo se EkipastiglA, u pravi casssS! Heavy...

Link to comment
slusao sam ih pre neku nedelju posle skoro tri godine i opet su analizirali Kruskov metod startovanja riba. tjah...
pamtim vremena kada uopšte nisam mogla da ih slušam. moguće da ih je bilo više u studiju i sećam se da su stalno govorili u glas. nepodnošljivo...sada ih je četvorica. i sada jedino njih zaista mogu da slušam. i puštaju super muziku. e da, i ne pamtim kad su u poslednje vreme spomenuli sport :D
Link to comment

Jednom su rekli da je kriza srpskog filma otpocela onda kada su partizanci preuzeli kljucne polozaje i poceli da snimaju. Bajic, Dragojevic, Bjelogrlic, Andric... Ma u pravu su 100%.

Link to comment
Jednom su rekli da je kriza srpskog filma otpocela onda kada su partizanci preuzeli kljucne polozaje i poceli da snimaju. Bajic, Dragojevic, Bjelogrlic, Andric... Ma u pravu su 100%.
mda... a sve bi bilo potaman da sve scenarije pise mjehur ubica?inace ne znam gde se tu uklapa kusta ko navijac zelje?
Link to comment

ajde, onda, javno se izvinjavam gdinu mjehuru. :Dsecam se nekih emisija koje je vodio sa bilbijom, kao i onih njihovih javljanja iz Francuske 98. a realno, pored bilbije cigana nad ciganima mnogi su zvucali k'o grobari.

Link to comment
ajde, onda, javno se izvinjavam gdinu mjehuru. :Dsecam se nekih emisija koje je vodio sa bilbijom, kao i onih njihovih javljanja iz Francuske 98. a realno, pored bilbije cigana nad ciganima mnogi su zvucali k'o grobari.
i treba. svi znaju da je radio B92 u najboljim danima bio 'cerga'.eto da i vi date neki doprinos kulturi u srba.osim andrica koji je navodno voleo da gleda kosarkasice zvezde :naughty:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...