Jump to content
IGNORED

NOSTALGIJA


Recommended Posts

upravo taj. oksidise i ne skida se sledeca 3 dana. prakticno ;)od ovih ubojitih stvari, volela sam pracke. prvo mi je cale dopustao da pravim samo metke od papira, da nekome ne izbijem oko, ali posle smo pravili od zice, omiljeni su mi bili oni od debele zice, tzv. "krmache". krmache pre dvolitre (naziv za moje memoare)
Праћка или раклица? Раклица се и правила од дебље жице и гумице, обликом је била попут праћке, а "меци" су били од тање жице.
Link to comment
  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    19

  • Olivera Mandic

    13

  • Matilda Ivancic

    7

  • nisam ja

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Раклица се и правила од дебље жице и гумице, обликом је била попут праћке, а "меци" су били од тање жице.
Cilj, u džins zategnute butine.
Link to comment
Nešto mi se žešće čini da već imamo ovakav topić negde na forumu, ali možda mi se samo pričinjava. Elem, setih se:...bimout9.jpg
Старије ћерке препознале и "аоооооо... :wub:"Која су се чуда правила од тога, нарочито кад се скапирало да оне беле спојнице могу да се задену само углом, или да не морају да се угурају до краја.
Link to comment
<br /><br /><br />Затекао се Лала раних шездесетих у Љубљани, и понестало му цигара. Оде до трафике, кад неко испред њега купује неке чудне цигарете са асиметричном кутијом. Мора он то да проба, ал' није добро видео како се зову, ал' је бар чуо како је овај тражио, па оће и он:- Молићу фино, једно пакло десет до осам.
Link to comment

ja sam u velikom spremanju. do detalja. najdetaljnijeg. nadjene nostalgija things. kasete. jedna oliverina- punk and nasty kompilacija. hah. KASETEEE!nadjeni dnecvnici. transfercina, ali draga.pisma sa drugaricom. jako drago. nije transfercina. mini transfer.nadjena vezbanka za pismene zadatke iz srpskog, sedmi osnovne. tri petice i cetvorka. ispljuvah rat. onako socno. nema transfera.najdene slike iz osnovne. deca koju su roditelji oblacili. garderobica koja se razlikovala od roditeljske. prava decja. a ne kao danas.nadjene kontrolne vezbe. francuski indirektni govor i poredjenje. sonja je lepsa od nadin. nadin je deblja od sonje.

Link to comment
Nijesam chula za raklicu. Znachi, u pracku se rachuna samo drvena sprava?Nema smisla ne pomenuti zabavu miliona u letnji dan do podne: 2vb8pdy.jpg
Kako bese: 1 porcula = 5 obicnjaka, 1 vodenac = 10, 1 naftalinac = 15-20?
jedna oliverina- punk and nasty kompilacija.
:lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...