Jump to content
IGNORED

NOSTALGIJA


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    19

  • Olivera Mandic

    13

  • Matilda Ivancic

    7

  • nisam ja

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

115673_tmb_60240267_emgejac%202.jpg
ja sam jedno chitavo popodne cmizdrio jerbo mi nisu zzeljeli uslishiti molbu za vakim kompletom.imao sam samo one shto idu na one gej crvene kapisle. secam se da sam pakovanje nekih bombona u obliku bombe kakve se vide obichno u crtacima napunio crvenim kapislama koje sam obrstio sa onog kruga te sam to tako bacakao po sobi dok detonacija nije napravila rupu na zavesi jednom prilikom. :mellow:
Link to comment

Moj komsha je od ovog 'plashljivca' pravio pravu stvar tako sto mu je izbijao onaj zub u cevi sto sluzi kao granicnik, a kao metke koristio one od malokalibarske pushke. :mellow: Elem, nije ubio nikog, nije ubio sebe, samo mu eksplodirala sprava u ruci. I batine od caleta pride. A nije da ga nije lemao redovito.

Link to comment
ja sam jedno chitavo popodne cmizdrio jerbo mi nisu zzeljeli uslishiti molbu za vakim kompletom.imao sam samo one shto idu na one gej crvene kapisle. secam se da sam pakovanje nekih bombona u obliku bombe kakve se vide obichno u crtacima napunio crvenim kapislama koje sam obrstio sa onog kruga te sam to tako bacakao po sobi dok detonacija nije napravila rupu na zavesi jednom prilikom. :mellow:
Јеее, а мени купила три оваква - један црни и два сјајна. Црни је изгледао боље. А имао сам и 13 мастерса, међу којима чак три Скелетора (оног редовног, оног са змајем и још једног у неком чудном костиму) и Принца Адама, Тилу, Хи-Мена, Хордака, Мос-Мена, Орка и осталих се не сећам најбоље, а имао сам и оба тигра - љубичастог Скелеторовог и зеленог Хименовог.
Link to comment

ovo bi trebalo na 80te-il'-vec-negde, al' i ovdije паше.. u inozemstvu, cesto se secah ovog ostvarenja koje nikak'ke veze nema s' otecestvom osim da se ja reminisciram povremeno s'pram decastva.. i tako..

post-2206-12704509827884.jpg

Edited by boshoku
Link to comment

Nedostaje mi stripoteka koju smo sestra i ja otvorile na gajbi kad smo imale 4 i 7 godina. Bile su i clanske karte i sve. Ona je bila direktor, ja sekretarica, naravno. Bilo je svega, od Mikijevog zabavnika, do Alana Forda, od Zagora do Dilana Doga (od Sinana do Dilana). Eh...ekgsiu.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...