Jump to content
IGNORED

Pogodi logo


woodooinstalater

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    46

  • woodooinstalater

    40

  • le petit nicolas

    29

  • bus

    14

Forumski covek limmago je pokazao ovu genijalnost i ja sam se odmah setio tvog topika. Odgovor na tvoje pitanje je na 4.03.Evo i novog pitanja:post-965-12702040338178.gif
Ovo kao dodatak odgovoru na mog Wanderer-a:A ovo tvoje mi je toliko poznato da mi je muka od muke sto ne mogu da se setim...Inace, jedan od meni najuspelijih...Aaaaaaaaaaaaaa....Mediteranske igre u Splitu????Svojevremeno?Prva liga, priznajem, mada nikad nisam bio dovoljno vredan da vidim ko je to uradio.
Link to comment

Ni ja nisam upamtio imena ali u pitanju su neka dva poznata hrvatska dizajnera, koji su osmislili taj logo i za tu priliku preradili i pomerili unapred identitet minhenskih Olimpijskh igara. Uz dozvolu autora minhennskog identiteta, naravno.Minhen: 17-munich-1972.jpgNažalost, ne mogu da nađe nijedan splitski poster osim ovog:403501984v2_225x225_Front.jpgAli vidi se toliko da je tipografija slična. Inače sportski motivi su bili isti kao na posteeima iz 72. a i piktogrami su valjda identični. Koristili su Helveticu, takođe. Skoro je bila neka prezentacija Cro dizajna ovde u Bgu pa su baš prikazivali slajdove paralelno.Ovaj logo je nakon Splita, postao zvanični logo Mediteranskih igara.

Edited by McCabe
Link to comment
Uh! Kakvu sam savrsenu maketu Horch dzipa sa 5 SSovaca (Das Reich oznaka nazad) u kamuflaznim skafanderima imo... Tamiya 1/35...
Ne zna se kako i zasto, ali Horch je bio popularan kod SS i Gestapoa...I nemoj da vredjas Jeep :P
Link to comment
Evo i novog pitanja:post-965-12702040338178.gif
uz ovo logo-pitanje ide i maskota. jedna od uspesnijih, ako je uporedimo, recimo, sa onom nakaznom vevericom, mladuncetom vuka, ili sta je vec bilo.jedan odlivak obelezio je moje zvezdarske osnovnoskolske dane jer je krasio, inace neveliko, golo i senovito, betonsko dvoriste komsije-livca/plasticara, staje vec bio.pronasla samo jubilarnu marku, ali seticete se, nadam se, elegantno uzvijene i neocekivano uravnotezene mediterranean monk saeal - adrijane :wub:post-131-12702902661383.jpgpoz Edited by le petit nicolas
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...