Jump to content
IGNORED

štrikanje i šivenje


slepa živana

Recommended Posts

Nema u Beogr. ja sinoc gledala, ubila se od gledanja sem ako konce i igle ne prodaju na 2 mesta( ovo sto sam videla odmah kod stepenica ) ali hvala vrlo za link, ova veleprodaja mi je u radnom komsiluku i koliko sutra idem da vidim da li hoce da prodaju malo i na maaalo :D Umeju da budu sazaljivi tamo iz tih firmi sto diluju na veliko pa nam ucine, drustvu bijednih iz komsiluka :)

Pih, a neces mene da poslusas i trkom otrcis u Beogradjanku po Jet. Imaju na sajtu neke fotke (boje su za pola nijanse intenzivnije uzivo) pozamanterija mislim da im je ostalo 102, 202 (ima dodatni zuti ton) i 605(ima neku nijansu rdje)
Link to comment
ko shtika ovde? ja bih jedan space invaders dzemperak.
djeca ce ti biti zahvalna, a i ja :D
sinoć sam videla na jednoj devojci i želim da imam samo ne mogu da provalim kroj. toliko sam buljila da je njen dečko počeo da me mrzi :Dšal s rukavima
shal je aproksimativno kao obichan shal duzine 3xduzina ledja plus rukavi s krajeva. mislim da nema potrebe za nekim uvrtanjem tipa mebijusov list :ph34r:to je moje vidjenje poprechnog preseka, gledajuci sliku ^_^@ morgana: sta ce ti tetka, to prodaju babe na pijacama i kod starog merkatora na kartonu. manje vishe to. garantovano ima i kod kineza.
Link to comment
mebijusov list
:(mislim da ću samo da ištrikam veliki šal i da zašijem krajeve da mogu da se navuku na ruke, pa ću da vidim kako će da ispadne.... samo da oparam jedan stari džemper, pošto je dobra vuna skupa dođavola.sad sam se setila, kad sam bila klinka, nosila sam neki džemper koji je kevi bio mali, mirjana marić kreirala a u sirogojnu štrikano, iz delova u dve boje. i kad sam išla u selo na liniji leskovac - crna trava, već kod vlasotinca bi seljanke u autobusu počinjale da me pipaju, da mi izvrću rukave i polemika jel ručno il mašinski... trebalo je sinoć da rizikujem i da ispipam onu :D
Link to comment
:(mislim da ću samo da ištrikam veliki šal i da zašijem krajeve da mogu da se navuku na ruke, pa ću da vidim kako će da ispadne.... samo da oparam jedan stari džemper, pošto je dobra vuna skupa dođavola.sad sam se setila, kad sam bila klinka, nosila sam neki džemper koji je kevi bio mali, mirjana marić kreirala a u sirogojnu štrikano, iz delova u dve boje. i kad sam išla u selo na liniji leskovac - crna trava, već kod vlasotinca bi seljanke u autobusu počinjale da me pipaju, da mi izvrću rukave i polemika jel ručno il mašinski... trebalo je sinoć da rizikujem i da ispipam onu :D
necesh pogreshiti, samo rachunaj (bar) 3 shirine ledja i 2 duzine ruku i to ti je to. i onda samo savatash rukave kolko treba. na kraju krajeva, uvek se moze preliminarno zamotavati testa radi (1 rukav + ostatak koji se proteze do zauveka, pa onda pri kraju zauveka odluchish da je dosta i tu generishesh rukav!). elem, odlichna ti ideja! :Dmebijusov list je papir koji ima samo jednu stranu, da se tako izrazim (ali moze da se zivi i bez tog znanja) ^_^edit: u znak iskrenog izvinjenija sto te muchih apotrebnim informacijama, nudim 1 originalni autfit za veche :DScreen_shot_2010-10-05_at_12.41.08_1286279001_207x350.jpgodje kako! Edited by thermal bug
Link to comment
mislim da ću samo da ištrikam veliki šal i da zašijem krajeve da mogu da se navuku na ruke, pa ću da vidim kako će da ispadne.
nisam sigurna da razumem sta si zamislila :D , ali reci cu ti kako to izgleda u mom slucaju posto imam jedan takav. jeste sal na koji su nakaceni rukavi, ali-bitno-rukavi nisu nakaceni na krajevima sala, vec jedan na 1/3 i drugi na 2/3 duzine sala. kad obuces, prva i treca trecina ti vise sa strane i to je ono sto ces motati oko sebe prebacivanjem na levo i na desno. sredisna trecina duzine sala ti zapravo cini ledja tog dzemper-sala.eto, ako si me ista razumela :lol:
Link to comment
nisam sigurna da razumem sta si zamislila :D , ali reci cu ti kako to izgleda u mom slucaju posto imam jedan takav. jeste sal na koji su nakaceni rukavi, ali-bitno-rukavi nisu nakaceni na krajevima sala, vec jedan na 1/3 i drugi na 2/3 duzine sala. kad obuces, prva i treca trecina ti vise sa strane i to je ono sto ces motati oko sebe prebacivanjem na levo i na desno. sredisna trecina duzine sala ti zapravo cini ledja tog dzemper-sala.eto, ako si me ista razumela :lol:
ona ce se djevojka umotati ove zime, pa kakogod :Dchekamo uradak!
Link to comment
  • 1 month later...
  • 7 months later...

djizis pa ovde niko nishta nije radio, osim siroma indija, pa i to proshle godine :oelem, mnogo teshko na mrezi nalazim sheme za heklanje, ameri vishe vole tekstualni opis nego leba da jedu, kad ono, iznenada, bakatetin san:b03f380e5f16.jpgi josh gomila toga na ovde. istina, mora sad osoba da ima viziju samo na osnovu grafike, ali uopshte nije loshe!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...