Jump to content
IGNORED

štrikanje i šivenje


slepa živana

Recommended Posts

nova (saznala za nju jutros, gledajuci iz trole) radnja u cijem izlogu pise : sve za krojacice.u cara nikolaja, negde izmedju stanice kod nu b. adzija i cuburskog parka, s desne strane od grada.danas idem peske s posla, pa cu da osmotrim detaljnije.poz

Link to comment
  • 6 months later...
Gde moze da se nadje vunica? Treba da ispletem novi dzemper, ali ne mogu da nadjem kvalitetnu vunu.
st.georg prodaje u nekim svojim radnjama i vunice. odi na njihov sajt pa ćeš videti na kojim adresama tačno.inače, meni se najviše dopao izbor u jednoj radnji na periferiji, pa sad ako te ne bude mrzelo da se cimaš do tamo... okretnica tramvaja i tristaća u ustaničkoj, u tržnom centru na samoj okretnici ima radnja, dugmad, vuna i 'razne pizdarije' :D
Link to comment

U Beogradjanci ima pozamanterija gde su ok cene i ima cuvena Modelina (u Hilandarskoj) gde je klpupko vune (50g) nekad i preko 600din. Onda u Takovskoj (otprilike prekoputa RTS-a), u V. Stepe 142, stari Merkator (Kaja/Maja, nesto od to dvoje ima i u Zemunu ne znam gde tacno)

Link to comment
U Beogradjanci ima pozamanterija gde su ok cene i ima cuvena Modelina (u Hilandarskoj) gde je klpupko vune (50g) nekad i preko 600din. Onda u Takovskoj (otprilike prekoputa RTS-a), u V. Stepe 142, stari Merkator (Kaja/Maja, nesto od to dvoje ima i u Zemunu ne znam gde tacno)
kaja s gornje strane madlenijanuma, pozadi. i u starom merkatoru zavucheno na onom ulazu do pijace. maja u gospockoj. odma pored benetona, chini mi se.hoste, sta je plete ove sezone? ^_^
Link to comment

Ponudjavam se za pomoc, isto takodje. Spremam se da ove sedmice posetim obe prodavnice i natovarim staroj majci heklanje jednog rusticnog sala gigantskih razmera a od vune. Sve sam osmislila a njoj nasla zanimacju , moja mati je majstor sa svim alatima rucnih radova :wub: sto se na mene, sramota je reci, nije mnogo, do ni malo primilo, al mnogo dobro umem da zamislim sta hocu, takoreci dizajniram :P Tako, kome ustrebaju cene i asortiman , izvestavam

jao thermal, moram doci da me vodis ja znam da sidjem iz prevoza u glavnoj.znam i da gledam u kartu, al me mrzi ^_^
Link to comment

Ne znam koliko je vunice ostalo jer su neke prastare zalihe, ali Jet se zove i sastav je 70%vuna 30%alpaka i kosta 99din sto je savrseni sastav i savrsena cena (vunice koje su 100%poliakril kostaju 85din.) Ova jet ima samo u martiju u beogradjanci.Ne znam kakav je odnos cena/kvalitet u KajiMaji.

Link to comment
Hvala cure. Dajte izvesce o cenama i kakvoci materijala. Kupio bih malo bolju vunu za deblji dzemper, hipsterski al seventiiz jesen/zima stajl. Pletenice i kardigan fazon. Dao sam nalog za raspitivanje i u Sirogovnu, pa cu napisati ako nesto saznam. Boje: siva ili svetlo plava ili braon ili kamel. E da, plescu i sal u sonantnom tonu, nerviraju me aktuelni providni modeli, pre prikladni za dzepic sakoa nego da krase junacke vratove.
zayebavash, na ovakav dan, hipsteru! el umesh ti brate da razbijesh 1 kordon? posle mozemo i kardiganse :lol:cu ti kazem sutra prekosutra za vunu. sazaljiva sam zena ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
Znaci Termalka, znaci ono, ne zajebavam, keve mi cu da strikam kardigan :skabo:Aj javi za tu vunu kad proveris, nema nista lepse nego da sednem u Beovoz, pa izvadim igle.
znachi ono, i ja cu u utornik na glasanju za diretora isto isukat igle i konac, da uchinim stejtment :sergej:javicu ti, ja sam zena temeljna, chak i kad sam luda ^_^
Link to comment
Znaci Termalka, znaci ono, ne zajebavam, keve mi cu da strikam kardigan :skabo:Aj javi za tu vunu kad proveris, nema nista lepse nego da sednem u Beovoz, pa izvadim igle.
za ovo ces morati prvo u tramvaj, do solitera u vojvode stepe, tzv. vojnih, s desne strane malo iznad vozdovacke crkve. dopasce ti se i proizvodjac, teteks, 2,200 din kilo, boje marengo, kajsija, teget, siva, crna i bordo.ima i igala. odokativno, da bi dobio karingtonovski kardigan, bez ruku, oko 30 eura.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...