Jump to content
IGNORED

štrikanje i šivenje


slepa živana

Recommended Posts

mater moja shila u munze za 3k komad suknje,.obichne uske do pola.lista,.shlic na preklop, trivijalno. tako da 3k za suknju nije spektakl neki. za bgd.

neko mi je sad namoru predlozio neku superkrojachicu u bgd ali ne mogu da se setim ko :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

mozda onda da ne insitiram na drugom misljenju :D a mozda i da iskuliram, kraj je sezone, pa ako prezivi test vremena, sasicu sledece godine, a ako ne, nisam bacila 3 iljade. materijal imam od neke stare haljine koju sam rasparala.

 

ja sam na svim fotkama iz devedesetih s iole svecanijih il znacajnijih dogadjaja u istom crnom heklanom gornjem delu. vreme mu nista nije ucinilo, poklonila sam ga dalje jer mi je posle 10 godina dosadio. ko zna kakva mu je posle bila sudbina... heklano moze da bude divno, sto se lepo vidi na nezvanovinom primeru :)

 

 

Link to comment

Ima multi radnja Zoki na Voždovcu Kostolačka 24, 0649733535. Vrlo su vredni a po baš povoljnim cenama. Mislim da je porodični biznis u pitanju- jedan sve krojačke usluge popravke i šivenje, drugi popravka i zamena rajsferšlusa na garderobi, obući, tašnama, treći popravka i bojenje kože(cipele, tašne, jakne). Ovo treće im je malo skuplje, kažu da su boje skupe. Meni su samo popravljali,  nisam nosila na šivenje. Dala bih im šansu jer se vidi da ne biraju posao, rekla bih da su iz Bosne (uzgredna opaska, samo razmišljam da ne vredi nekom što su mu baba i deda ostavili lokal u centru Bgd ako je nesposoban) ti ljudi rade po ceo dan,  vredni su kao pčele i ljubazni. 

 

 

 

 

 

Link to comment

kod ove što meni šije su suknje 3K. ona sjajno radi, izuzetno je kreativna i maštovita jedino što nema vremena jer se udružila sa nekom Instagram sojkom za koju radi nulte modele koje ova preprodaje.

Link to comment
  • 9 months later...

Da li se sme rizikovati i ćebe od 2,2 kg vuna 100% (valjana vuna, nije tkana), na kome je precrtana pegla i kada, a dozvoljeno profesionalno čišćenje  benzinom i perhloretilenom,  da roknem u veš mašinu na 30 stepeni, program za vunu? 

Edited by halloween
Link to comment

Ne sme ni ručno, precrtana kada znači- ne sme ni ručno ni mašinski tj. ne može vodom. No, mnogo mi se sviđaju pa ipak neću da rizikujem. A i nije dobro za veš mašinu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...