Jump to content
IGNORED

Nova Farma

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• hattori

151

• Duci Simonovic

83

• loser

72

• sherman

59

Top Posters In This Topic

Posted Images

molim te prenosi, nisam kupila karte za ovu predstavu. a kad je pravo izbacivanje? il je to već bilo? uvek pobrkam dane, pa nisam u toku sa važnim događajima u zemlji i šire.

pa nista, ceranicka izabrana za gazdu, firci bio kod psihologa, poprico i doznao da ne postoji emotivna_posteda na koju se bojanic pozivao prethodne nedelje, naposletku maja pozvala da se ustane i pozdravi djus, sto su ucinili, a aplauzu se prikljucio i milos (:isuse:), kome je sinoc nestao sesir, pa ako ga neko vidi neka javi.^_^

ijao al je ovo dobro! najkvalitetnije dno do sada. ovo treba da traje cele godine. jebem te u pritisak! :lol:zapanjujuće je da gagi govori. kako tako, al govori ipak. čak uspe i rečenicu da završi.

ijao al je ovo dobro! najkvalitetnije dno do sada. ovo treba da traje cele godine. jebem te u pritisak! :lol:
naravno da je dobro. zato i pratimo.samo pazi, reci da gledas farmu, izaziva zgrazavanje ovih sto citaju debele knjige, gledaju crno-bele filmove i slusaju bramsa.^_^

to ja gledam dok ne naučim celu azbuku. a u međuvremenu mi majmun sa činelama (koji mi inače piše i postove) piše peticiju da farma traje cele godine. kvalitetan 1 sadržaj. oplemenjuje. daj još klipova. ne mogu do tevea da doprem.

to ja gledam dok ne naučim celu azbuku. a u međuvremenu mi majmun sa činelama (koji mi inače piše i postove) piše peticiju da farma traje cele godine. kvalitetan 1 sadržaj. oplemenjuje. daj još klipova. ne mogu do tevea da doprem.
na! nagledaj se!covek snima sve i kaci skoro u real-timeu.:Hail:
  • Create New...