Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Uzela u Aleksandru FreeLimix prof farbu za kosu, neku koja ubija crveni pigment tako što valjda ima onaj pepeljasti. Plus me frizerka posle šamponirala onim famoznim ljubičastim (zaboravih naziv, setiću se kojim). 

Rezultat mi se sviđa veoma, samo da vidim postojanost farbe tj kad će neka bela gadura da izgmizi. 

  • +1 1
Link to comment
Evo ti
 
Na online imaju crni petak tako da izvoli 
znam ja gde je onlajn, nego de ti je radnja kod tebe, imam fizichka pitanja u vezi sa kupovinom stvari tj sa stvarima :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

U Gramšijevoj, kad kreneš od Ulice hrane njom ka Konzilijumu, ima s desne stane jedna velika nova zgrada (koju moja deca zovu brod jer ima neke okrugle prozore) i dole u prizemlju je radnja. Ne možeš da ne vidiš, dakle samo Gramšijevom ka Zemunu, br je 2.

 

 

I da, slažem se da je makar tamo bolje ići lično i kupovati od veoma ljubaznih i iskusnih stručnjakinja iz oblasti kose nego napamet online. Takođe sam smarala da mi se preporuči i nijansa i tip farbe u skladu s onim što mi je potrebno. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

zaposleni u tim alexandar cosmetics radnjama su zlato, sve o robi koju prodaju znaju, spremne da pomognu i odgovore na svako glupo pitanje koje mi nemačice pojma postavimo. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, svashtabezneshto said:

zaposleni u tim alexandar cosmetics radnjama su zlato, sve o robi koju prodaju znaju, spremne da pomognu i odgovore na svako glupo pitanje koje mi nemačice pojma postavimo. 

+1. Cekam zenu po pola sata ispred, jer bas taj put ce samo uzeti i odmah izaci :(

  • Haha 2
Link to comment





U Gramšijevoj, kad kreneš od Ulice hrane njom ka Konzilijumu, ima s desne stane jedna velika nova zgrada (koju moja deca zovu brod jer ima neke okrugle prozore) i dole u prizemlju je radnja. Ne možeš da ne vidiš, dakle samo Gramšijevom ka Zemunu, br je 2.
 
 
I da, slažem se da je makar tamo bolje ići lično i kupovati od veoma ljubaznih i iskusnih stručnjakinja iz oblasti kose nego napamet online. Takođe sam smarala da mi se preporuči i nijansa i tip farbe u skladu s onim što mi je potrebno. 


ikarusova zgrada, znam! to nije kod tebe, to je kod nas biggrin.png

(takoe, moram da odem lichno, jer imam hiljadu zashto)


sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment

@mustang darling, ovo su frizure, a pitanja su za kozmetiku :)

 

sme glicerin preko retinola. retinol se inače uvodi postepeno, može da isuši kožu, pa je dobro da preko njega koristiš neku hidratantnu kremu.

 

za losion ne znam na kakv konkretno misliš.

Link to comment

Sta cu ja na frizurama :blink: 

 

Hvala, hvala. 

 

Ma imam neku kremu, napokon da mi se svidja miris (white tea and rose) i samo pise lotion na njoj. Bas nam je suv vazduh zadnih dve nedelje, jedva 20%, pa mi koza ko u mumije

Edited by mustang
Link to comment
54 minutes ago, mustang said:

Ma imam neku kremu, napokon da mi se svidja miris (white tea and rose) i samo pise lotion na njoj. Bas nam je suv vazduh zadnih dve nedelje, jedva 20%, pa mi koza ko u mumije

E ako piše samo "lotion" ne znam šta da ti kažem. Tako može da piše i "pojedi me" :D

Ako ti odgovara, ne vidim zašto ne bi koristila...

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Lena said:

@mustang darling, ovo su frizure, a pitanja su za kozmetiku :)

 

sme glicerin preko retinola. retinol se inače uvodi postepeno, može da isuši kožu, pa je dobro da preko njega koristiš neku hidratantnu kremu.

 

za losion ne znam na kakv konkretno misliš

 

za losion ne znam(o) sta je, sto kaze lena, ako ti odgovara ok je.

 

glicerin dobro vlazi kozu i jako je cest sastojak kozmetike. potpuno je ok, mada je hijaluron sada vise in. mozes preko retinola, npr pola nakon stavljanja, da namazes lice kremom koja ga sadrzi.

sam glicerin je jako mastan i ne koristi se, mijesa se s drugim sastojcima. 

 

@Lena izvini, citirala sam te greskom umjesto @mustang i sad s telefona ne mogu da obrisem :D

sve se slazem.

Edited by morgana
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

ispolivala se opet ehotonom, al sad imam neshto hudinijevo za posle, ocheg kosa bude bash divna, pod ovim uslovima ehoton je mozda moj novi zivot, shteta shto ne radim na nekom shalteru poshte u jutarnjoj smeni ili da izadjem saobracajne dozvole, pa da dozivljavam masovna odushevljenja :D

 

(ovaj put dim siva, prethodno je bilo biser siva, ostaje josh golub siva da se proba, al cijenim da je to sve ista stoka)

  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...