Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

On 11.10.2022. at 1:49, mustang said:

Gledam neke nase urbane spotove, koliko mrzim siske, neverovatno. 

 

Siske umanjuju moc/snagu zene. 

 

 

 

Izgledaju kao sluskinje neke sa njima

 

On 11.10.2022. at 16:10, Amelija said:

ta kakve bre sluškinje sa šiškama :laugh: upravo dugačke (tj nepostojeće) šiške slepljene uz lice asociraju na sluškinje

 

šiške mogu eventualno na ludače

 

sad sam moro proveriti

 

https://www.google.com/search?q=french+maid+hairstyles&tbm=isch&ved=2ahUKEwiZ6Kv66uL6AhXQs6QKHX6OB18Q2-cCegQIABAA&oq=french+maid+hairstyles&gs_lcp=CgNpbWcQAzoECAAQQzoFCAAQgAQ6BggAEAcQHjoGCAAQCBAeOggIABAIEAcQHlDVGFjKJGCRLGgAcAB4AIABf4gBhAeSAQMwLjiYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ8ABAQ&sclient=img&ei=CvhKY5m7EdDnkgX-nJ74BQ&bih=638&biw=1229

 

mislim da nema pravila, možda ona punđa kako li se to zove

 

 

 

 

 

Link to comment
On 11.10.2022. at 1:10, I*m with the pilots said:

Daj primer, ne znam na koje tačno misliš?

 

 

Jbga, vrteli se na youtube spotovi srpske i hrvatske te neke urbane scene nekako od yammat krenulo. Nisu mi izlazila imena bendova, kao nekada na mtv ali sam se zaustavljala ispred ekrana da pogledam ko peva. Jedino prepoznah onu sa poslednje evrovizije , neka stara pesma... 

Izvini, nisam videla tvoj odgovor....

 

 

2 hours ago, Sara said:

Evo

Edit. Malo rascupana i posle trcanja danas, ali trenutno je to

 

 

IMG-0217.jpg

 

Ne vidi se nista. Link ne radi. 

 

 

Link to comment

Jeste , i uzivo boja deluje bogato.

Pun ton i sija.

Sto je napredak u odnosu na raniji bezivotni izgled 

Donji deo kose je malo tamniji jer ima ostataka smedje od pre al necu za sad nista da pipam

 

  • +1 1
Link to comment

da ne opterećujemo pošten svet na ćitćetu

On 17.10.2022. at 15:08, morgana said:

 

tvoja kosa je socijalna poezija, a moja je dijagnoza. javi sta radis dalje. ne znam kanu i indigo, koja to nijansa ispada?

u teoriji, ako se stavi 1 trećina indiga i 2 trećine kane, indigo bi trebalo da ubije crvenilo i to bi izašlo na smeđu. ja sam htela da prekrijem sede a da mi moja tamno smeđa ostane ista pa sam stavila pola pola, kao da bude malo tamnije. što se moje prirodne tiče, ispalo je ok, deluje da je ostala prilično slična mojoj boji, a sede su žuto crvene, pa mi je to stvorilo neki crvenkast odsjaj i u kosi i na faci, sva sam nešto rumena. nemam pojma šta dalje, ostalo mi je za još jednu turu pa ću to verovatno da potrošim a posle ću ili da probam neku farbu ili ću da se ošišam do glave, istrošila sam prilično kapacitete za ovu stvar.

On 17.10.2022. at 16:35, gospa buba said:

da li se moze dobiti vizuelniji opis u smislu boje? i koji su vashi razlozi za to?

osnovni razlog je da prekrijem sedu, mnogo me nervira. a pošto bi to moralo često da se dofarbava jer sam crna pa se seda vidi posle 10 dana, a za kanu kažu da je zdrava i da može da se stavlja svaki dan ako hoćeš, onda sam zaključila da mi je to najpametnije.

 

pročitala sam hiljade strana, to je cela nauka... po radnjama je puno lažnih kana sa nekim hemikalijama od kojih opada kosa i drž ne daj, nabavila sam tu pravu. indigo je potamnjuje, čaj od kamilice je posvetljava, čaj od hibiskusa daje neku jaču crvenu, kafa potamnjuje... razni trikovi postoje. a koliko se drži, to je tek teže od programiranja. kana mora da se umuti 10 sati ranije, a indigo kad se umuti mora odma na glavu. kana treba da se drži što duže, najbolje noću dok se spava. i najbolja jebada za kraj, sve to kad se nacapa mora hermetički kesom ili folijom da se uvije da se ne osuši. zulufi su mi izvirili i tu mi se blato osušilo tako da mi se tu skoro ništa nije primilo...

šta znam, rekla bih da se boja nekako prima prirodno, srazmerno nijansama koje su ispod. nije ko kad se ofarbaš farbom pa kao u pejntu, svuda jednako...

  • +1 2
Link to comment

znam za kanu, radila sam ja godinama meshavinu sa kafom/crnim chajem i maslinovim uljem, pa novina kesa vunena kapa pa na spavanje. chesto sam mislila da cu sa kesom da skinem i celu frizuru [emoji38]ol:

kana pravi sede na narandzaste i to je tako. ne vidim kako moze da se izbegne.

turska kana bila s pijace, ona u kutijici sa devojkom i plavim cveticem hihi.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

kana pravi sede na narandzaste i to je tako. ne vidim kako moze da se izbegne.

pa ja sam se nadala da će taj indigo to da reši. možda sledeći put probam samo indigo. on se drži samo dva sata.

verovatno bi iz 10 puta isprobavanja raznih razmera i dužine držanja ubola da bude ok, ali mislim da nemam strpljenja za to.

Link to comment

sve nas zajebava narandzasti ton, znaci, i sa posvjetljivanjem i sa potamnjivanjem. 

ni ja ne volim da nesto puno eksperimentisem sa bojom, kad nadjem rjesenje drzim ga se dok me neki frizer ne sjebe (ili ja samu sebe)
 

Link to comment

Kao potpuni laik: postoje li neki šamponi koji oboje kosu i drže neko vreme? (Koliko dugo onda, do sledećeg pranja? :unsure:) Sećam sa da je takvo nešto spominjala drugarica pre mnogo godina ali ne i kakav je uspeh sa tim bio

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...