Jump to content

Frizure

MarlaSinger

Recommended Posts

Jebes sedu kosu. 

Osim ako nije pramicak ko ana bobic (prirodno lepa, gle te velike krupne crne okice, divan osmeh) ili moja omiljena heroina tulsi gabbard (ima pramicak beo)...

Samo te jos starijom i anemicnijom cini. Nit je seksi, aman nista. U depresiju covek da padne. Toliko boja imamo na raspolaganju danas, nikad lakse da se zezamo sa tim. 

Jezim od onih mladih sto namerno isticu celu sedu kosu kao 'ja sam feministkinja, ja sam feministkinja, osecam se super u svojoj kozi'... More bre sista' jedino preko 70, mozds danas 80te te stvarno boli uvo kako izgledas vise. 

Luduj dok mozes. 

• Replies 960
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sailorman

83

• gospa buba

67

• ivy

61

• morgana

54

Top Posters In This Topic

Popular Posts

najbolje pakovnje za suvu kosu ikad.     

sve znam...i o zabavnosti i o negovanju...bila sam plava preko 15god,od toga sam sigurno pola bila keune 15/17  najplatinastije plava.. ali vi ne shvatate opustenost i nezahtevnost prirodne i zdrave k

Verujem da je jedno kada ti nekako ravnomerno ili u potpunosti posedi kosa a drugo kada neko ima malo sedih koje onda upadljivo strce u odnosu na ostalo - mogu da razumem da to nekog nervira.   

Posted Images