Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

14 hours ago, Sara said:

5soma

Neke moje dve su ŠTEDELE za Katarinu M. Iskreno, rezultati nisu bili baš za te novce, nije ih napravila na Bijonse. Doduše nisu ni one bile beznadežni slučajevi već eto, da probaju i to čudo neviđeno. 

Link to comment

ne kenjam ništa, samo konstatujem da je kod mene (koji se šišam 2x sedmično) to cifra koju opljunem jednom u 5-10 godina za mašinicu i to kad se kurčim, uzimam najbolju home varijantu (čak sam razmišljaod da pređem i na profi varijante koje su nekih 20 soma ali to je ono lifetime investicija). Šta ću kad vučem na Jula Brinera. :s_p:

Elem, ne znam kako bih podnio toliki gubitak vremena svako malo da moram da se cimam do brice, potpuno sam zaboravio na te varijante. Svaka čast svakome koga ne mrzi.

 

edit: da, znam, ne vuče opis baš na sliku sa avatara. 

Link to comment

katarina maravic je teska prevara na koju sam i ja nasjela kad sam prvi put poslije pet godina svoje boje htjela da se vratim na pramenove. zena je samo vjesta u fb prezentaciji. bjezite od nje.

 

 

edit, bar jednom mjesecno pozelim da se osisam na kratko, ako se ikada odlucim, a vjecito sam na ivici, svakako makar za prvo sisanje necu zaliti novca. pa sad, ako opet naletim kod neke katarine, banovacu se s  foruma :D

ranije sam se na kratko sisala u h novom kod najobicnije lokalne frizerke i bilo je super. ali je bgd malo povelik da bih mogla da pronadjem preporuke bas lako. 

u blokovima sam se sisala takodje u zgradi do i bilo je vrh, ali to je duga ravna kosa, to samo imbecil ne osisa dobro.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

nedosledna sam u trosenju, nosim majice iz hendica od 50kinti i to mi je super, s druge strane ako mi se nesto mnogo svidi odose sve pare koje imam 

sto se ovih 5soma tice, racunica je ovakva

prosli put me frizerka unakazila za 2soma, + morala sam da se feniram svake nedelje 2 meseca da ne izgledam kao luda, to je 600kinti po kom. Ocaj i izgubljeno vreme i ne racunam

tako gledano sad sam jeftino prosla i mislim da cu ici ponovo kod njega

(sto je max 2 puta godisnje)

 

 

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...

imam ovaj sampon i savrsen mi je, nema sls sto mi odgovara jer mi je kosa tretirana i ne treba mi dodatno isusivanje, a pjeni dobro za razliku od vecine iz te bezsulfatne kategorije. bio je, doduse, mnogo bolji do prije cca dvije godine, kad su ga mucki razredili.

maska je ok, nije najbolja ikad ali potrosicu je bez problema pa se vracam na dvofazni redken.

 

koristi li neko leave in iz ove linije, vrijedi li ga probati?

 

alfaparf-semi-di-lino-reconstruction-sampon-za-ostecenu-kosu-250ml-2101-700x700.jpg.10b326731df3a3a47c0165766c127475.jpg

  • +1 1
Link to comment
  • 3 months later...

Kako uspevam da izvedem ovako epske fejlove, da sam namerno radila, ne bih uspela. 

 

Prošli put uzmem farbe: ljubičasta + malo smeđe = crna kosa.

Sad: crvena + malo ljubičaste = crna kosa 

:gospode:

Uz to su mi ruke, glava, vrata od kupatila, sve je u dufuznim oblicima boje šljive. 

Vrata je sredilo Ace, ostatak će morati da se izlaže javnosti par dana. 

  • Haha 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...