Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

5 minutes ago, morgana said:

ja jedva cekam da osijedim. imam crveni pigment pa mi kosa umjesto bebi plave kojoj tezim bude zuta ako se ne blajham. mogla bih da koristim i one specijalno plave, 11 i 12, koje u sebi i imaju blans, ali te su mi nijanse previse svijetle, ne idu mi uz ten. moja farbana boja je izmedju 9 i 10, a prirodna oko 7.

kupila sam greskom  neki ljubicasti sampon (kuene cc 1000din)  protiv crvenog i zutog pigmenta, mozda bi tebi pomogao

mene frizeka unesrecila pre jedno mesec dana, izasla sam u suzama

Link to comment
4 minutes ago, Sara said:

kupila sam greskom  neki ljubicasti sampon (kuene cc 1000din)  protiv crvenog i zutog pigmenta, mozda bi tebi pomogao

mene frizeka unesrecila pre jedno mesec dana, izasla sam u suzama

 

imam ga, nije mi dovoljan. samo blans mi je rjesenje. hvala svakako :)

 

sta ti je uradila frizerka?

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Sara said:

odsekla mi kosu skoro do usiju, u sekundi

 

o, dzizs :(

pa ima li rjesenja, malo drugacija frizura ili stil dok ne izraste? nezgodna je duzina.

ako nekad postanem masovni ubica mislim da cu birati frizere.

Edited by morgana
Link to comment
53 minutes ago, Sara said:

odsekla mi kosu skoro do usiju, u sekundi

Mini-infarkt 

Kako jbt, zašto? Omakla joj se ruka, saplela se s trimerom u rukama pa pala na tebe? 

Link to comment
  • 1 month later...

onomad ste pricali o sedim zenama, bio tu i neki instagram link na lepojke a sede, ali mi se vecina nije svidela... volim kako seda stoji nekim bivsim prirodnim plavusama, sa plavim ocima (mislim da ce morgani super stajati) ali vecina sedokosih mi nije bas nesto. eventualno kada imaju neki lep pramen, na lepom mestu (to kod tamnookih i tamnoputih, onaj neki spanski i mediteranski tip zena).... ali moraju biti doterane u tom slucaju, tipa negovane i uredne da ne bi izgledale kao zarozane domacice.

sad nesto smucala po netu, pa naisla na fotku djindjiceve sekretarice, zena je em lepa jako, em joj seda (mada ta njena boje kose i nije seda, vec najsvetlija sivo plava, ali bi ladno mogla da ostavi sedu kosu ukoliko uopste osedi :D stoji fenomenalno iako je tamnooka sa tamnim obrvama... a ima i dlicne cvike ...

 

527361_biljanastanvkovfotomarinalopicic_

 

1431115_bilana-stanvkov-foto-marina-lopi

 

 

Edited by nezvanova
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
20 minutes ago, nezvanova said:

onomad ste pricali o sedim zenama, bio tu i neki instagram link na lepojke a sede, ali mi se vecina nije svidela... volim kako seda stoji nekim bivsim prirodnim plavusama, sa plavim ocima (mislim da ce morgani super stajati) ali vecina sedokosih mi nije bas nesto. eventualno kada imaju neki lep pramen, na lepom mestu (to kod tamnookih i tamnoputih, onaj neki spanski i mediteranski tip zena).... ali moraju biti doterane u tom slucaju, tipa negovane i uredne da ne bi izgledale kao zarozane domacice.

sad nesto smucala po netu, pa naisla na fotku djindjiceve sekretarice, zena je em lepa jako, em joj seda (mada ta njena boje kose i nije seda, vec najsvetlija sivo plava, ali bi ladno mogla da ostavi sedu kosu ukoliko uopste osedi :D stoji fenomenalno iako je tamnooka sa tamnim obrvama... a ima i dlicne cvike ...

 

527361_biljanastanvkovfotomarinalopicic_

 

1431115_bilana-stanvkov-foto-marina-lopi

 

 

 

Ona ima jako zanimljive crte lica, ta konfiguracija mi je izasla u prvi plan pa tek posle kosa. (Just sayin')

  • +1 1
Link to comment

Jebes sedu kosu. 

 

Osim ako nije pramicak ko ana bobic (prirodno lepa, gle te velike krupne crne okice, divan osmeh) ili moja omiljena heroina tulsi gabbard (ima pramicak beo)...

 

Samo te jos starijom i anemicnijom cini. Nit je seksi, aman nista. U depresiju covek da padne. Toliko boja imamo na raspolaganju danas, nikad lakse da se zezamo sa tim. 

 

Jezim od onih mladih sto namerno isticu celu sedu kosu kao 'ja sam feministkinja, ja sam feministkinja, osecam se super u svojoj kozi'... More bre sista' jedino preko 70, mozds danas 80te te stvarno boli uvo kako izgledas vise. 

 

Luduj dok mozes. 

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...