Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Šišanje deteta uspešno :D

 

Ali nestašica makaza za šišanje u drogerijama :smiley_hail: 

Za tako kraće varijante možda možeš gledati i DIY "muške" frizure, ja sam i to gledala kroz godine, al ne sećam se više šta pa da linkujem. 

Link to comment
16 minutes ago, Shitgenstein said:

Ali nestašica makaza za šišanje u drogerijama :smiley_hail: 

 

 

Ozbiljna situacija je bila, jedna zena je cak u lokalnoj grupi dala ideju da, ko nadje negde makaze, kupi vise, pa javi, jer ih ima jos ocajnih :D

 

@beta kentauri

Sladak je on u svim izdanjima ;D

Preksinoc sam uspela da ga ponovo osisam, ali ne tako dobro kao prvi put, iako je bio potpuno miran. Moracu da popravljam ovih dana

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

ja razmisljam da se ponovo farbam u plavo  a mrrrrzzzziiiii me posebno posle nekoliko godina prirodne i zdrave kose gde sam pobacala sve preparate i koristim samo sampon :D ali mi je dosadna ova mis boja :rolleyes:

Link to comment
12 hours ago, ivy said:

ja razmisljam da se ponovo farbam u plavo  a mrrrrzzzziiiii me posebno posle nekoliko godina prirodne i zdrave kose gde sam pobacala sve preparate i koristim samo sampon :D ali mi je dosadna ova mis boja :rolleyes:

 

tako sam i ja prije par godina. onda sam presla u plavo i bilo je ok, pa mi je jednom frizer sprzio kosu, pa sam je ja doprzila, pa sam je zalijecila, onda osisala jer vise nisam imala nerava da je lijecim.

sad je dobro, plava, tretirana, ali sa njeznijim samponom i dobrim pakovanjem nema problema. moj uslov je da se pakovanje drzi na glavi najvise pet minuta, a po mogucnosti da radi vec za tri, i fen da bude dobar tako da na susenje korijena ode jos svega pet minuta. tako mogu do vjecnosti, a ako se nekad nesto ipak zakomplikuje sisam se na nulu, jako sam lijena za dodatno tretiranje kose.

Edited by morgana
Link to comment

sve znam...i o zabavnosti i o negovanju...bila sam plava preko 15god,od toga sam sigurno pola bila keune 15/17  najplatinastije plava.. ali vi ne shvatate opustenost i nezahtevnost prirodne i zdrave kose...osim boje :(

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, ivy said:

sve znam...i o zabavnosti i o negovanju...bila sam plava preko 15god,od toga sam sigurno pola bila keune 15/17  najplatinastije plava.. ali vi ne shvatate opustenost i nezahtevnost prirodne i zdrave kose...osim boje :(

 

 

 

 

Ma razumem ja tebe, polazim od sebe. Ionako se prepadnem ujutru kad vidim doticnu u ogledalu. Meni je gloova, desna strana skroz seda jos od ranih 20tih. Tacno bih se farbala i da me ubace u federalni zatvor. Nije mi seda u mladjim ljudima lepa ma kakav dodir s prirodom imali :heart:

 

Naravno, tvoja glava, tvoj biznis.ako tvoj mis nije sed nego prirodno sivkast, sto ne udenes pramenove nijansu jace?

Imaju ovde neki sprejevi da oboje kosu al trenutno su samo ludacke boje na raspolaganju...

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...