Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

nekako mi cudno da sam i ja tako simetricna.
А и ја сам си метричан. Никад нисам навикао на те инчове, фунте и миље.Осим фризуре... тек сад постаје симетрична, откако је онај асиметрични (предњи) део отишао у историју.
Link to comment
e, meni ova frizurica sada najsuperija!article-0-0BECE2FB00000578-389_468x536.jpgarticle-1384118-0BECE8E300000578-24_224x627.jpg
a jel to ona podvezala haljinu da joj ne ostaju tragovi oko vrata ako izadje na sunce ili tako treba? svidja mi se, naravno, lepo otkriva grudni kos, samo sam zbunjen...
Link to comment
ajde pikoleta, kao da se na dužoj ricastoj kosi asimetrija i vidi. ja sam imala probem da kako god me ošišaju- kosa se namjesti kako ona smatra ispravim. zadnjih je godina izvlačim, tu me već ponešto i posluša...
ih, pa to je osnovna zabluda mnogih da se na kovrdzavoj kosi ne vidi pogresan potez makazama. itekako se vidi u frcoljcima koji se u mom slucaju izdizu nenadano, a u slucaju ispravljanja naklobusheno vise i onda to ne lici ni na sta :s_d: mislim nisam to ja ja

pfn1538.jpg

Осим фризуре... тек сад постаје симетрична, откако је онај асиметрични (предњи) део отишао у историју.
onda sigurno znas, po onoj cuvenoj shali na temu muskaraca koji ostaju bez kose ili sprijeda ili otpozadi, da spadas u srecnike.
Link to comment
onda sigurno znas, po onoj cuvenoj shali na temu muskaraca koji ostaju bez kose ili sprijeda ili otpozadi, da spadas u srecnike.
Могу само да цитирам Ршума:е што већ једном нисам старда ме не мучи она ствар
Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Kako je moguce da tema o kosi ima samo 4 strane?Evo ja da prijavim da sam prekjuce bila kod frizera, sto inace retko radim. Dok sam drzala farbu na glavi procitala sam (pogledala slike) 15 Glorija i 27 Story-ja - to je sve sto ima od literature u salonu, plus neki hipsterki frizerski casopisi. I sad, ja obicno kazem curi sto fenira da me isfenira na ravno, ali ovog puta me ubedio moj frizer da mi uviju kosu. Uff, izggledala sam ko Seka, Karleusa i N.Bekvalac kad ih srede za slikanje za gorenavedene casopise. Bila sam bas onako voluminizirana™ i bilo me je malo sramota da izadjem napolje. Ali, sva sreca, to je splasnulo neocekivano brzo, i ja sam uskoro opet bila devojka iz susedstva.. Sad se pitam koliko je laka i ostalih ucvrscivaca potrebno da bi zene sa prirodno ravnom kosom imale lokne??

Edited by sailorman
Link to comment
Sad se pitam koliko je laka i ostalih ucvrscivaca potrebno da bi zene sa prirodno ravnom kosom imale lokne??
a jel si se pitala sto se siri ozonska rupa, i sto je melanom u porastu? :unsure:
Link to comment
a jel si se pitala sto se siri ozonska rupa, i sto je melanom u porastu? :unsure:
zbog običaja u zapadnim demokratijama da se peglaju gaće, peškiri i farmerke?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...