Jump to content
Boza_zvani_Pub

SP na RTS-u

Recommended Posts

adasevic

PO jednu dnevno ce prenositi Aca Stojanovic (vecernji termin), Kovinjalo (popodnevni termin) a za treci termin ce da se otimaju ostali mada Strajnic ima najvece sanse, a ni Vlada MIjaljevic ne zaostaje rpevise. Verovatno ako Strajnic dobije Kilibardu, Mijaljevic dobija uvodni termin :) Mada jos mladih nada vreba iz prikrajka...

teacher

Šta je sa Žakulom, on bi mogao da podigne kvalitet ovoj ekipi?

Boza_zvani_Pub
PO jednu dnevno ce prenositi Aca Stojanovic (vecernji termin), Kovinjalo (popodnevni termin) a za treci termin ce da se otimaju ostali mada Strajnic ima najvece sanse, a ni Vlada MIjaljevic ne zaostaje rpevise. Verovatno ako Strajnic dobije Kilibardu, Mijaljevic dobija uvodni termin :) Mada jos mladih nada vreba iz prikrajka...
a lazo bakmaz? pokraden!tiha jeza... bice rutavo gledati SP, ipak zika seljak u specijalki ima da izvadi stvar... Edited by Boza_zvani_Pub

Phoney Bone

A Gojko Narkolepsisa, jesu njega najurili ili u čemu je stvar? Šteta bi bilo, nisu odavno imali podnošljivijeg.

Boza_zvani_Pub
A Gojko Narkolepsisa, jesu njega najurili ili u čemu je stvar? Šteta bi bilo, nisu odavno imali podnošljivijeg.
pijandura i kockar, dobio otkaz!

bracad

Jedino sto ocekujem je glupu emisiju sa jos glupljim nazivom u kojoj apsolutno nista novo nema da se cuje....

Sludge Factory

Hoce li Smiljan Banjac opet odraditi 1 privremeni transfer, samo SP-a radi? Nadam se da hoce, jer bez njega (i Gojka :( ) to nece biti to.

tiha jeza... bice rutavo gledati SP, ipak zika seljak u specijalki ima da izvadi stvar...
Jedino sto ocekujem je glupu emisiju sa jos glupljim nazivom u kojoj apsolutno nista novo nema da se cuje....
Bice tu sigurno 1 gol u studiju, sa razapetom mrezom, tepih sa iscrtanim linijama (sesnaesterca ili centra igralista), puno lopti, a ko zna, mozda opet bude ono sutiranje na gol preko telefona, sa sve golmanom u studiju. Naravno, moderna chroma key tehnika ili veliki video bimovi ucinice nezaboravnu scenografiju potpunom.

Delija67

Na kojoj televiziji je dozvolite 1 Milan Zivadinovic analizirao utakmice na onoj tabli sa figuricama? Mislim da je bila neka leva televizija. Bilo bi lepo da to naprave opet sa sve onim socijala ambijentom.

Кристофер Лумумбо

mislim da je tv politika. voditelj je bio onaj lik sto je vodio kolporter.

Ajant23
Na kojoj televiziji je dozvolite 1 Milan Zivadinovic analizirao utakmice na onoj tabli sa figuricama? Mislim da je bila neka leva televizija. Bilo bi lepo da to naprave opet sa sve onim socijala ambijentom.
mislim da je tv politika. voditelj je bio onaj lik sto je vodio kolporter.
Jao... Podsetiste me na onu nezaboravnu analizu reprezentativnog meča, mislim protiv Meksika, kada je pričao i postavljao figurice kako su oni jači, ne sećam se sad da li leva ili desna, ali recimo po desnoj strani napada. I, onda je objašnjavao sve sa figuricama kako je cela odbrana postavljenja asimetrično da pazi njihovu desnu stranu napada, i pričao o tome. Onda je zastao i rekao nešto tipa: "Ali, onda nas je Meksiko iznenadio napadima sa leve strane!"

Filipenko

Ne, najjača situacija u tom ciklusu analiza™ je kada je Živa "analizirajući" neko četvrtfinale na kraju emisije saopštio kako se oprašta od gledalaca za ostatak SP jer će ići na put, a onda je poklonio voditelju i kamermanu primerak knjige "Milan Živadinović", autorizovanu biografiju... :lol:

Phoney Bone

Off: Jel' Živinim venama tekla fudbalska lopta, ili je to bio Santrač? Nekako mi se ti sedi i zdepasti selektori sve stapaju jedan u drugog u sećanju. Živadinovića izdvaja samo to što je govorio o sebi u trećem licu ("ne mislite valjda da bi 1 M. Ž. ..."), slično kao Antić danas ali tragikomičnije.

Sludge Factory

Ahhh, Jodlovanje™ :wub: Kakav li ce biti naziv ovaj put: aparthejdovanje? BTW, Ziva mora biti strucni konsultant! A nadam se i brojnim drugim vedetama™.