Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

Legenda Partizana i yu baluna...ali pari mi se da je ovo iz "76 kako ono 1-6 cool.gif
To nikad nije igralo ulogu, moglo je da bude i 1:10....to je ono sto ovi "crveni" nikad nisu razumeli
Link to comment
ovo nije sa Starog placa. Stari plac nije imao ovakvu ogradu i reklame.Ovo je Partizanov stadion.
Pozdrav žungul(moj idol)...ovo ti je istočna tribina na zidiću niti metar visine bila je ograda...reklama nije bilo samo na zapadnoj tribini dije bila ograda niti dva metra visine...ako se dobro sićan...stadion JNA je ima atletsku stazu i vrlo malu ogradu na istoku
Link to comment
ovo nije sa Starog placa. Stari plac nije imao ovakvu ogradu i reklame.Ovo je Partizanov stadion.
kad bole gledan možda je ovo put južne tribine Partizanova stadiona,sićan se samo da im je istočna tribina puno višlja pa to povuklo :huh:
Link to comment

Neznam možda grišim , ali istočna tribina nije imala ove ležeće reklame.Nije bilo mista za njih. Mala je udaljenost od igrališne crte do zidića.Reklame su bile nacrtane na zidić.Na toj strani su bile betonske kućice za rezerve.

Link to comment
Pozdrav žungul(moj idol)...ovo ti je istočna tribina na zidiću niti metar visine bila je ograda...reklama nije bilo samo na zapadnoj tribini dije bila ograda niti dva metra visine...ako se dobro sićan...stadion JNA je ima atletsku stazu i vrlo malu ogradu na istoku
btw. pozdrav svima.Slaviša žungul !!! Radi takvih igrača se išlo na utakmice.Radi takvih igrača se nosilo u školi dres sa brojem 7. Nikad više igrača kao Slaviša žungul
Link to comment
Radi njega je i Kukoč uzeo dres # 7. ;)
Je l' istina da je Kukač igrao u podmlatku 'ajduka levo krilo i da je bio dosta dobar igrač, kao i još jedan mit da je drao Primorca u stonom tenisu?
Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...