Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

Je l' istina da je mali broj Srba navijao za NK Sarajevo, jer su Želju smatrali svojim klubom ili je to više na nivou spekulacija?
Ma to su spekulacije i price.Mislim da navijanje za neki klub nema veze sa nacionalnom pripadnoscu barem u mojem slucaju..
Link to comment
Ma to su spekulacije i price.Mislim da navijanje za neki klub nema veze sa nacionalnom pripadnoscu barem u mojem slucaju..
Napisi svoj e-mail, ako nije problem, jer mi treba tvoja pomoc u vezi neke statistike u vreme rata i posle Dejtona, koje nikako ne mogu da nadjem.
Link to comment

Predivna monografija, koja potvrđuje da je veoma bitno voditi računa o svom poreklu. Pokriva istoriju kompletnog sportskog društva u periodu od 1920 do 1980. Naravno, i pored uobičajenog preterivanja i naglašavanja veza sa KPJ i slično, može se pronaći mnoštvo autentičnih informacija o tome kako je sportsko društvo osnovano pod pokroviteljstvom (tada) svežeosnovane Komunističke Partije Jugoslavije, kako su rukovodioci bili SKOJevci, kako je u doba ilegale i zabrane KPJ društvo vršilo važnu funkciju "klasnog osvešćavanja radništva" i slično.Poseban naklon za 116 sportista koji su dali živote u narodno-oslobodilačkoj borbi.Živeo Radnički, živeo (Novi) Beograd!20130322190929.jpg

Link to comment

Nije vezano za ex YU fudbal, ali možda nekom posluži.Ukoliko vas interesuju ovi godišnjaci, mogu da ustupim na odredjeno vreme radi kopiranja...https://secure.kupindo.com/MojKupindo/Prodajem

Link to comment

Da pojasnim. Ukoliko niste registrovani na ''Kupindu'', kad kliknete na link koji sam ostavio, ukucajte na toj stranici u pretraživaču ''Almanah evropskog fudbala'' i videćete šta imam od pomenutog (prepoznaćete po spiralnom koričenju).

Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...