Jump to content
Ayatollah

Južnoafrička Republika

Recommended Posts

MocaVukotic

nikola :Hail: karembeu :Hail:

Moća

:Hail:Takodje i za one promotereke Budweisera.

Bright Billy
IMG_5681.JPGbila je ova zastava u nekim novinama juce

NikolaBG

@ Mauci: Da li mozda imas link za te slovenacke novine ili link ako je bilo na TV gde su pisali/pricali o nama i zirafi? Nisam primetio slovenacke novinare kad smo bili, intervjuisala nas je meksicka televizija ali scena sa zirafom je bila nadrealna. Sto se tice ostalih slika, na pikasu sko okacili odabir raznih slika, razliciti ljudi su slikali. Mene ima na nekoliko interesantnih slika, najdraze za sad su mi sa zirafom,sa brazilkama i promoterkama. Sto se tice juznoafrickih crnkinja ima ih vrlo interesantnih ( na primer, na ovoj slici sa promoterkama, ova sto je pored mene je iz plemena Zulu a ove druge dve su iz plemena Koze i razlicite su skroz). U svakom slucaju, gledam ali ne diram. Ovaj lik sto je Gancima davao dunjevacu je pre sebe unistio, prespavao je ceo mec :lol: Danas smo bili u San City-ju, iako smo malo kasnili vredelo se cimati oko 2 sata voznje. Nazalost, vreme je jako hladno ovih dana i nosenje kupacih gaca bio je epic fail ( mada su se neki ludaci kupali jer postoje bazeni sa toplom vodom). U svakom slucaju izgleda spektakularno zaista i ko se nadje u ovoj zemlji trebalo bi da ode tamo. Voznja kroz JA je sjajno iskustvo i vec se radujem putu ka Port Elizabeth-u a posle ka Cape Town-u. Sutra je neki nacionalni praznik ovde a uvece igra JA pa ocekujem haos po ulicama. Ipak, necu zaglavljivati sutra uvece jer krecemo jako rano na dug put.

Musharaf
Da ne bih kacio slike ovde evo link na picasi pa ako nekog zanima neka baci pogled ( postavljacemo jos): http://picasaweb.google.com/budabogicevic/Pretorija#
IMG_0081.JPGМогли сте да му узмете аутограм. Каже Хела да је дечко сасвим ОК.

LudiKure

Slike su vam do jaja! respekt!p.s. Big up™ za mesta na tekmi! Stay black homeys!

Töölönlahti

Uuu, kul, fotke!@putnici: Je l' vam pomog'o šta ovaj zvanični fan guide ili ga niste ni štampali? :DSlučajno sam sad naleteo na njega kad sam tražio pravila za klasifikaciju timova...

Feindouno

Jebote grad je pun tunjavih Argentinaca koje fudbal ne zanima i vole ragbi. Smaraci.U Hatfieldu bilo do jaja, brdo kafica, pabova, restorana. Na nekom satro trgu utakmica na velikom ekranu i bilo je avanturista koji su je tu gledali uprkos temperaturi od -1 :oOvoliko odjece nisam nosio od februara, uzas jebeni. U Kejp Taunu snijeg a ni ovde nije daleko od toga.Sad idem u obilazak nekog rudnika koji me uopste ne zanima ali dzaba je i nemam pametnijeg posla.U petak Pilanesberg rezervat, 150 km od grada i nadam se da nemaju tv nigdje da ne bih dosao u iskusenje da gledam utakmicu.

Tolaa
IMG_1385.JPG:lol::thumbup: Super fotke! Ovo mi je trenutno najzanimljivija tema na forumu, odlicne su vam ove reportazice sa lica mesta.

Parsons
Jebote grad je pun tunjavih Argentinaca koje fudbal ne zanima i vole ragbi. Smaraci.
otkud to?argentinci su odlicni i u ragbiju (eye-gouging im 1 tajno oruzje), ali da ih fudbal ne zanima - ne mogu da verujem :o Edited by Billy Parsons

NikolaBG

Ja sam malo odmorio ova 2 dana od fudbala i posvetio se malo turizmu. Danas je bio sulud dan i nemam vremena da pisem ali mogao bih roman da napisem, jos sam pod utiskom. Pre podne smo bili u nekakavom Hartebeesportu, jako lep gradic na jezeru, prelepa priroda. Isli smo na nekakav buvljak recimo gde Zulu mestani prodaju razne suvenire i nakupovao sam se svega i svacega naravno uz cenkanje. Najinteresantnije mi je bilo cenkanje sa prodavcima pomorandzi i avokada koji stoje uz put, posto je ovaj lik sto je bio sa nama bio uporan u spustanju cene na kraju smo dobili dve velike vrece avokada i pomorandzi za 50 randa ( oko 5 evra ) a crnac mu je na kraju rekao: " Boss, you are killing me" :D Tu smo obisli i omanji zoo vrt sa velikim brojem zmija, paukova, babuna, krokodila isl..U povratku smo malo promasili put i imali udes. Niko od nas nije povredjen ali vozac iz drugog vozila je imao potres mozda i njihov auto je bas bio slupan ( mada, ovi su me posle ubedjivali da je folirao da bi uzeo neke pare). Smorili smo se bas i cekali policiju da izvrsi uvidjaj. Onda pocinje sou. Prvo dolazi policajka Burkinja i pita nas da li smo svi dobro i da ne brinemo a crnce u slupanom autu ni ne konstatuje, samo je povredjenog pomerila da ceka hitnu pomoc. Zatim dolaze jos jedno vozilo sa tri lika koji lice na Induse ( u stvari su muslimani). I oni nas pitaju sta je bilo i da ne brinemo. Odvoze slupano vozilo, zovemo ove iz rent-a-cara da nam dovezu nov auto.Na kraju smo jos i dobro prosli jer smo dobili BMW jer nisu imali Hondu. Dok cekamo auto sa pandurima provalimo da uopste nisu normalni. Prvo mi ovaj jedan kaze da oni u stvari i nisu pravi panduri vec rade honorarno za praznike i vikende i da rade inace u fabrici u tom kraju. Ovaj drugi nam je nudio prvo karte za utakmicu JA-Urugvaj a posle nam je ladno nudio kurve ( Kineskinje, Ruskinje, lokalne...). :P Nadrealno. Na kraju smo se slikali sa njima i simulirali hapsenje a oni ukljucili rotaciju i vozili nas u stanicu. Sve u svemu, ovo je luda zemlja i svasta cu jos videti. Ali nema mnogo vremena za odmor, rano ujutru se krece na put za Port Elizabeth i moralo bi malo da se odspava. Stavljam slike kad stignem opet tamo na picasu.

Boza_zvani_Pub
...
uzivaj... :lol:cool.gif:Hail:

Moća
:Hail: ima filma da snimate na kraju...

Hobbit slayer
Ja sam malo odmorio ova 2 dana od fudbala i posvetio se malo turizmu. Danas je bio sulud dan i nemam vremena da pisem ali mogao bih roman da napisem, jos sam pod utiskom. Pre podne smo bili u nekakavom Hartebeesportu, jako lep gradic na jezeru, prelepa priroda. Isli smo na nekakav buvljak recimo gde Zulu mestani prodaju razne suvenire i nakupovao sam se svega i svacega naravno uz cenkanje. Najinteresantnije mi je bilo cenkanje sa prodavcima pomorandzi i avokada koji stoje uz put, posto je ovaj lik sto je bio sa nama bio uporan u spustanju cene na kraju smo dobili dve velike vrece avokada i pomorandzi za 50 randa ( oko 5 evra ) a crnac mu je na kraju rekao: " Boss, you are killing me" :D Tu smo obisli i omanji zoo vrt sa velikim brojem zmija, paukova, babuna, krokodila isl..U povratku smo malo promasili put i imali udes. Niko od nas nije povredjen ali vozac iz drugog vozila je imao potres mozda i njihov auto je bas bio slupan ( mada, ovi su me posle ubedjivali da je folirao da bi uzeo neke pare). Smorili smo se bas i cekali policiju da izvrsi uvidjaj. Onda pocinje sou. Prvo dolazi policajka Burkinja i pita nas da li smo svi dobro i da ne brinemo a crnce u slupanom autu ni ne konstatuje, samo je povredjenog pomerila da ceka hitnu pomoc. Zatim dolaze jos jedno vozilo sa tri lika koji lice na Induse ( u stvari su muslimani). I oni nas pitaju sta je bilo i da ne brinemo. Odvoze slupano vozilo, zovemo ove iz rent-a-cara da nam dovezu nov auto.Na kraju smo jos i dobro prosli jer smo dobili BMW jer nisu imali Hondu. Dok cekamo auto sa pandurima provalimo da uopste nisu normalni. Prvo mi ovaj jedan kaze da oni u stvari i nisu pravi panduri vec rade honorarno za praznike i vikende i da rade inace u fabrici u tom kraju. Ovaj drugi nam je nudio prvo karte za utakmicu JA-Urugvaj a posle nam je ladno nudio kurve ( Kineskinje, Ruskinje, lokalne...). :P Nadrealno. Na kraju smo se slikali sa njima i simulirali hapsenje a oni ukljucili rotaciju i vozili nas u stanicu. Sve u svemu, ovo je luda zemlja i svasta cu jos videti. Ali nema mnogo vremena za odmor, rano ujutru se krece na put za Port Elizabeth i moralo bi malo da se odspava. Stavljam slike kad stignem opet tamo na picasu.
:pera: