Jump to content
Sign in to follow this  
John Coltrane

JAR 2010 Kladionica

Recommended Posts

Feindouno

Odlican ovaj posljednji, svidja mi se.

Otto Katz

Španija i Nigerija napravile na mojoj gomilici tiketa veću pustoš nego hurikan Katrina. Aukurac!

Feindouno

nigerija je penis.Idem sad da jurim vajrles da uplatim Mexico tacne rez 0:0 i 1:1

tsva

nadam se da nisi uspeo da uplatis

Feindouno

helou, mislim na 3. utakmicu

casperbgd

Planiram da odigram na Holandiju, Italiju, Spaniju, Englesku neki veci ulog... Mada koliko mi lose idu tiketi blizi sam odluci da odigram to za neki slabiji ulog.

Feindouno

X je 1.60 hahahahaha

ΟΛΥ

srbija 6, ma kako da a. za pocetak crvena. a i dupla 2 ce da ide. i ht 2. i 4+.ko da su njemci sta ti ja znam... gana :D engleska h1, 4+ameri 1, moguce i h1. dosta je slovencima.

crtamOrasi

zna li neko kolike su kvote po kladionicama na osvajanje wc? pre svega na argentinu. ono sto sam ja nasao za sada je 5.5. ima li sansi da je negde kvota veca?

Timmy

Kamerun 1-1 & I2+ kvota 16.6.Kamerun daje gol u oba, kvota6.25Kamerun daje II2+ kvota 6.7 Kakvo podcenjivanje Kameruna, morao sam da igramMozzart

Otto Katz

Svečano obznanjujem 1. (slovima: prvi) tiket koji mi je prošao.Kam-Dan 2 2,44Usa-Slov 3+ 2,44ukupno 5,95Je li ovo početak vedrijih kladioničarskih dana?

El Mago
Svečano obznanjujem 1. (slovima: prvi) tiket koji mi je prošao.Kam-Dan 2 2,44Usa-Slov 3+ 2,44ukupno 5,95Je li ovo početak vedrijih kladioničarskih dana?
i ja sam danas konačno prekinuo 1 SP post - Holandija 1, Danska 1, Gana 0-2 gola i za uslov dodao Čehe u rukometu. Na 400 dinara, dobitak 3000, taman da se povratim :D Uplatio i 1 jači tiket - Holandija-Japan 1, Danska-Japan 1, Španija-Honduras 1, Švajcarska-Honduras 1, Paragvaj-NZ 1, Paragvaj-Slovačka 1, Italija-NZ 1, Nemačka-Gana 1, Portugal-S. Koreja 1, Brazil-O. Slonovače 1. cenim da ovi boldovani ne mogu da omanu tako da razmišljam da odigram i samo to za veći ulog. Timmy, a meni je Danska bila potcenjena :D

ΟΛΥ

obala bjelokosti 2. ht 2. dupla 2.

Timmy

Koliko sam cekao drugi gol Kameruna juce i kita :( Ovo danas sam preskocio, sad cu da raspisem golove na Brazil-Obala. Vuce me na golove, a Meridian preterao sa kvotama (4+ je 4.35, a 5+ 11)

Timmy

Smanjili kvote, pa sam ja smanjio planirane uloge, ali ipak odlicno prodjoh na ovoj tekmi i pocupah se za promasaje prethodna 2 dana. Uslo mi cak 5 singlova: II2+, II3+, 4+, Brazil daje u oba i Brazil II2+.Prvo su me povadili Argentinci, a sada Brazil. Pa kako da ne volim juznoamerikance :wub: