Jump to content
Sign in to follow this  
John Coltrane

JAR 2010 Kladionica

Recommended Posts

John Coltrane

i livescore.com se potrudio oko statistike i podataka za WC...

John Coltrane

Koreja 3+, Nigerija X2, Engleska 1...

kud u maglu Simoviću

prva isplata italija X, pa se to mnozi sa nigerijom cool.gif

Otto Katz
Nigerija X2
Šta ti je ovo, da će dobit Grci?

John Coltrane

to je bilo nadanje da Nigerija moze da iznenadi Argentinu :D ...veceras soma dinara na X (vec sam pisao na temi o tekmi)...

Feindouno

Igrao X na Nz + keca na JAR. Sad sam kao 1 sisa branio sa x2.

Otto Katz
Igrao X na Nz + keca na JAR. Sad sam kao 1 sisa branio sa x2.
Svaka čast za NZ. Za sad dobioSlo-AlžNiz-Dan(i hendikep!)Njem-AusSrb-Slo(duel)Čekam:USA-Slo 1Arg-J.Kor 1Chi-Hon(hend.) 1Por-CdI 1Nig-Grč 1Špa-Švi 1Njem-Srb 1Niz-Kam 1JAR-Uru (0-2 gola)Arg-Grč 1USA (prolaz dalje)Niz-Jap 1Eng-Slo 1Puko:Slo-NZGan-SrbNiz-Dan (3+)Niz-Dan (1iz1)

Feindouno

To mi je prvi tiket sa utakmicama. Morao sam da uplatim kad sam vidio 1.4 na Slovake, kao da je NZ poslao ragbi tim.Imam 1 sa prolazima koji bi bio sjajan da me po obicaju nasi nisu prodali:J.afrikaJ.korejaSlovenijaSrbija.Fuj :(

Otto Katz
To mi je prvi tiket sa utakmicama. Morao sam da uplatim kad sam vidio 1.4 na Slovake, kao da je NZ poslao ragbi tim.Imam 1 sa prolazima koji bi bio sjajan da me po obicaju nasi nisu prodali:J.afrikaJ.korejaSlovenijaSrbija.Fuj :(
Ne slažem se za Slo. Kod mene prolaze USA. J.Koreju i JAR ne bih smio odigrati.

Feindouno

Da, vidim da si ti odigrao antislovenacki.To je uplaceno prije prvenstva mada su sad podjednake kvote a na Srbiju je i 'malo' skocila :isuse:

Dankan Ajdaho
Čekam:USA-Slo 1Arg-J.Kor 1Chi-Hon(hend.) 1Por-CdI 1Nig-Grč 1Špa-Švi 1Njem-Srb 1Niz-Kam 1JAR-Uru (0-2 gola)Arg-Grč 1USA (prolaz dalje)Niz-Jap 1Eng-Slo 1
Ja odigrao samo ovo, još prošle nedelje.

Otto Katz

Apdejt:Za sad dobio:Slo-AlžNiz-Dan(i hendikep!)Njem-AusSrb-Slo(duel)Čekam:USA-Slo 1Arg-J.Kor 1Chi-Hon 1Chi-Hon(hend.) 1Nig-Grč 1Špa-Švi 1Njem-Srb 1Njem-Srb (više šuteva na gol)Niz-Kam 1JAR-Uru (0-2 gola)Arg-Grč 1USA (prolaz dalje)Niz-Jap 1Eng-Slo 1Puko:Slo-NZGan-SrbNiz-Dan (3+)Niz-Dan (1iz1)Por-CdIBojim se za: Nig-Grč (namještaljka)Arg-J.Kor (mogu se gaučosi spotaknuti ko ništa)Špa-Švi (ipak je to Hitzfeld)Za ostalo se osjećam sigurnim.

Edited by king louie

Otto Katz
Da, vidim da si ti odigrao antislovenacki.
Pa ne baš sasvim. Dobio sam duel Srb-Slo. :)

casperbgd

Argentina-Koreja 1Grcka-Nigerija 2Francuska-Meksiko 1Nemacka-Srbija 1Slovenija-USA 2Engleska-Alzir 1kvota 21Ovo ce biti prvi tiket koji mi je prosao, ako prodje.

Tolaa

Arg - Kor 1Gre - Nig XFra - Mex 2Slo - USA XEng - Alg 1Kvota oko 60.