Jump to content
teacher

Grupa H

29 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

Phoney Bone

Ne znam po čemu je realno da izduvaju jer nisu spremni, grupa im je dosta laka, taman da se uigraju.

Kad se Tores vraca?
Mislili su da je spreman pred ovu, ali su onda odlučili da bi trebalo još da odmara. Posle nedelju dana treniranja :isuse:

casperbgd

Grupa i nije toliko laka kao sto se cini po imenima... Daleko da ce biti sprdnja, pa da mogu da se uigraju, pogotovo ako Spanija nastavi ovako lose da igra.

Phoney Bone

Uz italijansku - najlakša. A pod "uigraju" mislim "poprave formu".

TheBigFlegma

Nisam ni mislio da izduvaju u grupi, ali se ukrštaju sa nezgodnom grupom.

casperbgd
Uz italijansku - najlakša. A pod "uigraju" mislim "poprave formu".
Po imenima jeste najlaksa, ali se ni Italijani nece proslaviti ako ponove danasnju igru.Ranije pomenuh da imaju dobru sredinu terena, i Kanavara i Zambrotu pozadi koji ce dosta gresiti i to se danas stalno desavalo, uz ojacnu igru Pirla. Nisam ubedjen ni u jedan prolaz favorita 100% sem Holandije.

Milosh76

Spanci lagano prolaze uz Cile, a videcemo ko ce uspeti da ih zaustavi do finala i titule.

cvrlle

Spanija objasnjava fudbal... pogledajte mec sa Poljskom i sve ce vam biti jasno. Xavi i Iniesta su ludaci. Da se razumemo, mrzim i Spaniju i Barcelonu i Xavia i Iniestu ali stvarno ljudi razbijaju.

casperbgd

Poljaci su ocajni, Iniesta je fenomenalan, a Spanci imaju dosta mesta za napredak. Inace, Vilja mi sve postaje nesimpaticniji. Valjda nece imati neku posebnu minutazu pored Toresa.Koliko je srece Inter imao sto je Barsa igrala bez Inieste.

Phoney Bone
Inace, Vilja mi sve postaje nesimpaticniji. Valjda nece imati neku posebnu minutazu pored Toresa.
:blink: Na kojoj bi to planeti Villa sedeo na klupi dok Španija igra sa samo jednim u napadu? Njih dvojica se dve godine ubiše pričajući kako vole da igraju zajedno i sl. sr., od Eura na ovamo.

casperbgd
:blink: Na kojoj bi to planeti Villa sedeo na klupi dok Španija igra sa samo jednim u napadu? Njih dvojica se dve godine ubiše pričajući kako vole da igraju zajedno i sl. sr., od Eura na ovamo.
Do sada su sve prijateljske igrali sa jednim spicem, pa je i sinoc usao Tores umesto Vilje. Pretpostavljam da ce tako igrati i na SP.

Phoney Bone

To je zato što je Torres povređen i nije mesecima igrao fudbal. Ne sećam se kad sam ih video da počinju sa jednim špicem a da su i Villa i Torres zdravi. Inače, meni ta njihova 4-5-1 formacija deluje malo prenabudženo u sredini - Alonso, Iniesta, Xavi, Fabregas, Silva. Ni 5 lopti im ne bi bilo dosta... kad može, Del Bosque obično ostavi Cesca na klupi i stavi onu dvojicu u napad.

Nemanja Posrbica
Inače, meni ta njihova 4-5-1 formacija deluje malo prenabudženo u sredini - Alonso, Iniesta, Xavi, Fabregas, Silva. Ni 5 lopti im ne bi bilo dosta... kad može, Del Bosque obično ostavi Cesca na klupi i stavi onu dvojicu u napad.
Fabregas je uvek na klupi. Kada igraju sa 5 u sredini, što vrlo lako može da se desi na SP-u, igra Busquets. Jedanaestorka im je jaka, ali imaju ubedljivo najjaču klupu.

casperbgd

Pa, pomalo deluje da je prenabudzeno, zato se Silva i Iniesta cesto izvlace na krila. Iskren da budem, meni se uopste ne dopada ta formacija sa 5 centralnih veznih i jednim spicem, Spanci jesu razneli Poljake, ali to je vise zbog ocajnih Poljaka nego posebno dobre igre Spanaca. Spanci su isto igrali i protiv Koreje i jedva dobili 1-0 sutem sa 30 metara... Mucenje sa Saudijskom Arabijom nisam gledao. U svakom slucaju, sa klupe su uvek spremni da udju Jesus Navas i Pedro koji bi igrali klasicna krila i malo rasirili igru. Btw, Pedro mi se uopste ne svidja.

Phoney Bone
Fabregas je uvek na klupi. Kada igraju sa 5 u sredini, što vrlo lako može da se desi na SP-u, igra Busquets.
I Fabregas jedugo bio povređen, zato je na klupi. Mada kažu da se brže oporavio od Torresa. Videćemo, ali mislim da nema ni promila šanse će Busquets imati mesto u postavi ispred ove dvojice, ili ispred Davida Ville.

casperbgd

Videcemo, danas skoro da ne postoji klub ili reprezentacija koja igra bez zadnjih veznih, pa sumnjam da ce se Del Boske odreci Busketsa zarad Fabregasa. Mada, po meni Buskets i nije neki zadnji vezni, Sena je bio pravi izbor na EP, jedino sto sad moze da uradi je da Alonsa jos povuce nazad, a Fabregas da igra umesto Busketsa ofanzivnije. U svakom slucaju, videcemo sta ce biti. Spanija moze bukvalno da izadje u bilo kojoj formaciji, jer ima odlicne igrace na svim pozicijama, sem odbrane.