Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Grupa G

39 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub
Slabiji Brazil po imenima nego inace. Imace oni dosta problema u grupi.
nakon kojih ce, kada ih budu resili, osvojiti SP!ne znam koliko je to vama cudno ali ja, iako ne volim nesto preterano brazilsku fudbalsku reprezentaciju, imam neki osecaj kao da trofej SP tamo pripada i kada ga osvoji neko drugi to je samo na kratko, dok se ponovo ne vrati "kuci". na pitanje koje svetski sampion? uvek mi prvo padne na pamet: Brazil!beach-soccer-rio-de-janeiro-brazil.jpgrio :Hail: Edited by Boza_zvani_Pub

SleeperSleep

dirljivo.

dillinger

jeste brazil tradicionalno favorit, i ovo jeste dobra ekipa, ali put do trona nikad im teži bio nije. ni u jednom svom trijumfalnom pohodu u novije vreme nisu imali ovako tešku grupu, a ako budu prvi u grupi od četvrtfinala pa nadalje trebali bi da se sastanu sa holandijom, engleskom i španijom (ili argentinom) u finalu. ako pak budu drugi u grupi, španija ih čeka u osmini, zatim italija, argentina pa engleska.osim naravno ako se ne ponovi jedna 2002., al svejedno teško da će izbeći ili španiju u osmini ili holandiju u četvrtfinalu.

Feindouno

FT Portugal 0 - 0 Cape Verde

ducca

Bice to veliki poduhvat ako uspeju da prodju grupu...

SleeperSleep
Bice to veliki poduhvat ako uspeju da prodju grupu...
nemaju sanse.

gervasius twinkleminkleson

imaju li oni spica uopste, ili im josh nuno gomes igra? ili ce runaldu da glumi spica, kao na momente na svjetskom

MocaVukotic

nemaju, samo liedson i ostali glumci c.ronaldo, h.almeida...

DarkAttraktor

Razumem i da je u pitanju prijateljska utakmica niskog intenziteta sa jedinim ciljem odrzavanja forme, provere nekih minijaturnih taktickih resenja, kao i da je verovatno postojao faktor dodatne motivisanosti Zelenorcana jer igraju protiv bivseg kolonijaliste i da su dali maksimum, ali jebote, kakva je ovo stravicna blamaza ! 0:0 protiv ekipe koja spada u najnizi esalon africkih selekcija, koja cak nikad nije dosla u grupnu fazu africkih kvalifikacija za WC/ACN. I jos Keiros 'spusta loptu' posle utakmice izjavama hvale i zadovoljnosti.Portugal iz minule decenije je ubedljivo najprecenjenija ekipa u istoriji fudbala. Nema teoretske sanse da oni ista urade ozbiljno protiv Brazila ili bozesacuvaj Spanije, ali nemojte skakati sa prognozama o ispadanju iz grupe - Obala Slonovace je takodje 1 najhajpovano nista. Ko je gledo ACN mogo je videti da sa svim genijalcima u polju - poimence verovatno najjacim africkim sastavom ikad - oni nisu apsolutno nista pokazali, te ih je u cetvrtfinalu izbacila 1 mediokritetska, divljacka ekipa iz Severne Afrike koju smo mi otresli sa 60% zalaganja na njihovom terenu.Sve ovo jedino pokazuje da Severna Koreja mozda nece biti toliki autsajder u grupi koliko se isprva prognoziralo.

Delija67

Severna Koreja igra danas protiv Grcke. Mislim da im je ovo prva ozbiljna utakmica, pa cemo da vidimo na sta lice. Gledao sam ih u kvalifikacijama protiv juznih suseda, i utakmica je bila dno. Verujam da ce zavrsiti na nuli i bez datog gola, ali videcemo...

tsva

ne bi otpisao portugalcepripremne utakmice su abitneono sto sam gledao protiv Bosne - ozbiljna su ekipa i bez "sise"

DarkAttraktor

Ho ho ho, lupus in fabula. Grci nisu uspeli kuci da dobiju Severnu Koreju u punom sastavu, zavrseno 2:2. Obratiti paznju na prvi gol Koreanaca:http://www.youtube.com/watch?v=qJ65eKjd6ak

nbg4ever

Ma sta prvi, oba gola :Hail:

papapavle
Ma sta prvi, oba gola :Hail:
Stvarno :Hail:, šteta što im je odbrana nekoordinisana (niko ne napada onaj centaršut)...

Feindouno

Prvi gol Grcke je iz ofsajda?Koreanci ce dobiti Obalu Slonovace, mmnj