Jump to content
IGNORED

Vienna, AT


BigLebowsky

Recommended Posts

ima li tko kakav savjet za za pristojan hotel u bratislavi, pozicioniran dobro za zujanje po centru grada? (s obzirom da se radi praktički o susidstvu, nije mi se dalo otvarat poseban topik :) )

Edited by Nicol
Link to comment
  • 4 months later...
ima li tko kakav savjet za za pristojan hotel u bratislavi, pozicioniran dobro za zujanje po centru grada? (s obzirom da se radi praktički o susidstvu, nije mi se dalo otvarat poseban topik :) )
resenje svih problema je HRS (www.hrs.com)srecno!
Link to comment
  • 1 month later...

- odlican izbor schiele-ovih slika u leopold muzeju (museum quartieren) - preporucujem. i dnevni meni za klopu u kafeu tog muzeja takodje preporucujem (krem supa od sargarepa i narandzi - mljac)... - da ponovo biram, preskocila bih izlozbu "the age of rembrandt" u albertini. prethodna izlozba, koja je bila postavljena i 2007. kada sam bila tamo, bila je odlicna i ogromna - slike iz kolekcije porodice batliner... ali to je nedavno zavrseno i sad imaju a.o.r...

Link to comment
  • 10 months later...
  • 1 month later...

ti si beclija?e sad si naso, ja bio i vratio se nazad...al nema veze, mozda se uskoro polupreselim u bec, pa mi treba neko da me voda po kafanama...

Link to comment
  • 5 months later...

Planiram (napokon) da odem za nedelju dana do beča pa me interesuje, ako neko može da mi pomogne (neki link recimo), koliko kosta iz Beča karta do Bg-a vozom, vreme polaska i da li je jeftiniji od bus-a? :)

Link to comment
Planiram (napokon) da odem za nedelju dana do beča pa me interesuje, ako neko može da mi pomogne (neki link recimo), koliko kosta iz Beča karta do Bg-a vozom, vreme polaska i da li je jeftiniji od bus-a? :)
voz je 70 evra povratna, ako se uzme Wien spezial karta, koja ne uključuje rezervaciju spavaćih kola ili kušeta, u jednom smeru smo doplatili za neka fensi spavaća kola 30 evra, ne znam dal za nas dvoje ili pojedinačno, ali smo u povratku zaginuli u noćnoj vožnji od budimpešte, u retko lošim kupeima, čak i za naše vozove. voz je 340 21:25 WIEN WESTBF 08:58 B 2r KK SK to je sve što znam..
Link to comment

Posto voz ionako pauzira u Budimpesti onda ti je jeftinije da uzmes povratnu do Budimpeste koja je 26 evra a onda isto povratnu iz Budimpeste do Beca koja vazi 4 dana (proveri, nisam bas siguran u tacan broj dana) i kosta 31 evro ali obuhvata i prevoz (znaci i metro) u Becu.Sto se busa tice najpovoljniji je Fudeks, voze nekoliko puta nedeljno, 1 smer je 30 evra, povratna 50 evra.Avion moze kod Nikija ili Austriana.Niki moze biti jeftiniji (od 70 evra za povratnu kartu sa rucnim prtljagom) ali je teze uklopiti termine za tu cenu.Kod Austriana je povratna "red ticket" 99 evra i lakse se nalaze termini a i obuhvata i 1 kofer pored rucnog prtljaga.Moze i Jat ali me njihovi uslovi nisu zanimali...

Link to comment

Flyniki ima letove za 29e, doduse od decembra pa nadalje plus imas one vaucere koje dele korisnicima VIP mreze sa popustom od 25e.Ako ne moras da ides u novembru moze povratna karta da te izadje 29+29-25-25=8 evra cool.gif

Link to comment
Planiram (napokon) da odem za nedelju dana do beča pa me interesuje, ako neko može da mi pomogne (neki link recimo), koliko kosta iz Beča karta do Bg-a vozom, vreme polaska i da li je jeftiniji od bus-a? :)
znaci vako, imas promotivne karte za voz od 39 evra(x2 za povratnu) sa spavanjem u 6krevetnom kusetuiz bg polazi za bec u 21-25, iz beca polazi u 18-50nasi ce da izdaju kartu i minut pred polazak ako ima mesta, a austrijanci nece, nego samo 3 dana unapred....po toj ceni to jestto su tzv promotivne karte na srpskom, a na austrijskom sparschein ( ili tako nekako), nema predomisljanja, vracanja karata ili menjanja termina, ako kupis kartu ili je iskoristis, ili ti propadaedit: OBRATITI PAZNJU NA LOPOVE!!! tj pare drzati nekako uz sebe, i zakljucati kuset Edited by ruskabajka
Link to comment
Posto voz ionako pauzira u Budimpesti onda ti je jeftinije da uzmes povratnu do Budimpeste koja je 26 evra a onda isto povratnu iz Budimpeste do Beca koja vazi 4 dana (proveri, nisam bas siguran u tacan broj dana) i kosta 31 evro ali obuhvata i prevoz (znaci i metro) u Becu.Sto se busa tice najpovoljniji je Fudeks, voze nekoliko puta nedeljno, 1 smer je 30 evra, povratna 50 evra.Avion moze kod Nikija ili Austriana.Niki moze biti jeftiniji (od 70 evra za povratnu kartu sa rucnim prtljagom) ali je teze uklopiti termine za tu cenu.Kod Austriana je povratna "red ticket" 99 evra i lakse se nalaze termini a i obuhvata i 1 kofer pored rucnog prtljaga.Moze i Jat ali me njihovi uslovi nisu zanimali...
hvala svima, ovo sa fudeksom mi je za sada najinteresantnije (sad videh i na njihovom sajtu red vožnje) jer bih isao sa agencijom do beca, tražio bih da mi bukiraju sobu jos 1 dan a povratak bi bio u ponedeljak (apsolutno nebitno koji deo dana).hteo bih avionom najpre ali zajebavaju termini, ja bih da krenem u last minute :D
Link to comment
  • 3 months later...

idem pocetkom aprila u bec. bicu tamo 3 dana, dva nocenja. imacu one standardne obilaske. zanima me sta je must see, a sto bi moglo da stane u 2-3 dana. citao sam sve sto ste pisali ali voleo bih nesto u kratkim crtama. kakve je vreme pocetkom aprila?posebno me zanima preporuka za citanje pre odlaska u bec. neki istorisjki roman ili samo roman koji docarava duh staaaaaaarog beca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...