Jump to content
IGNORED

Vienna, AT


BigLebowsky

Recommended Posts

proslednji put sam spavao u grand hotelu, sve pohvale. al mislim da nije za obične smrtnike.

:nobles:

što ne probaš na airbnb, moj kolega bezecovao neku gajbu za smešne novce

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

parking je besplatan vikendom ali vodi računa gde se parkiraš - ako staneš tamo gde ne smeš, stiže pauk i nosi ti auto na lokaciju koja je bliža bratislavi nego beču :) plus što ćeš morati da platiš 199 evra da dobiješ auto nazad (tako je barem nekoć bilo).

 

inače, nije preterano mudro da plaćaš više para da bi se smestio blizu centra. gradski prevoz u beču je a) relativno jeftin i b) sjajno organizovan. svejedno ti je gde ćeš biti smešten.

Link to comment

Vise me brine parking nego smestaj. Ne daje mi se 15-20e dnevno da mi auto stoji negde. Navodno je parking besplatan vikendom...

ovaj moj™ je tako i birao smeštaj, negde u drugom ringu blizu javne garaže, a koristio je gradski prevoz za razgledanje grada. verujem da je to dobitna kombinacija, ako putuješ svojim kolima
Link to comment

Dobro, ne mora bas 21, 22 i 23. becirk. Takodje delovi 18. i 19. su podaleko od prve metro stanice. Ali inace da, ne treba biti sad nesto posebno izbirljiv glede lokacije.

Link to comment

Vise me brine parking nego smestaj. Ne daje mi se 15-20e dnevno da mi auto stoji negde. Navodno je parking besplatan vikendom...

Bio prosli vikend, prelep grad, sutra bih mogao ziveti tamo. Sto se parkinga tice, ja sam parkirao na Ottakringu u Park and ride (parkandride.at) za 3,4 Eur po danu. Sve super. Vidi na sajtu gde ti je blize metroom. Inace, bili smo u 17. becirku, kod Alserstrasse stanice. Caskom svuda, metro je cudo.

 

Prepesacio sam za 3 dana kao neko za 5 dana, ali ne zalim, bilo je prelepo. Nasih (EX-YU) smo svuda sretali, sve skroz ok.

Link to comment

 

inače, nije preterano mudro da plaćaš više para da bi se smestio blizu centra. gradski prevoz u beču je a) relativno jeftin i b) sjajno organizovan. svejedno ti je gde ćeš biti smešten.

 

+1

 

48h karta za prevoz je 13,30 e. Ima odlican sajt sa cenama, vrstama karata... ima i eng verzija.

 

Smestaj - Airbnb.com

Edited by vookela
Link to comment
  • 6 months later...

kod figlmilerovih snicli, zapravo je najbolji deo porcije krompir salata, ubio bih za recept

 

edit: mora da se naruci porcija sa salatom, jer cini mi se i da ima varijanta bez salate

Edited by ruskabajka
Link to comment

ako volis azijatsku hranu, onda preporucujem wok haus...http://www.wok-house.at

mislim da im je meni do 5 ili 6 popodne, za ~9 evra svedski sto sa neverovatno velikim izborom hrane, natovaris zivog mesa i povrca da ti peku u izabranom sosu, ima usput jos gomila druge hrane.... jedino sto je dosta daleko od centra

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...