Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Grupa A

54 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

gervasius twinkleminkleson

volio bih da urugvaj prodje iz grupe, i da dogura sto dalje. forlan + cavani je dobar napad, a i ostatak ekipe je sasvim solidan. francuzi vjerovatno prolaze, bez obzira na metiljavost. urugvajci i meksiko se bore za to drugo mjesto, domacin sva tri porazaedit: pishemnos'

Edited by gervasius twinkleminkleson

Feindouno

Da li se ikad desilo da domacin izgubi sve 3 utakmice?

Delija67

Jos se nije desilo da domacin ne prodje grupu, ali za sve postoji prvi put. Nije mi jasan odabir protivnika Juzne Afrike. Odigrali su gomilu prijateljskih utakmica, od cega vecinu sa nekim Svazilendima, Namibijama, Tajlandima i ostalim zemljama koje su daleko od ozbiljnog fudbala. Ne znam sta ce im to.

Feindouno

Pa da se upoznaju i uigraju.Nisu ni mogli da igraju sa nekim ozbiljnijim van zvanicnog termina.

Feindouno
P.S.Gledao sam ovih par prijateljskih utakmica Meksika. Bez Vele i Dos Santosa im je kriminalan napad, rezultati 0-0, 1-0, 0-0... veceras ocekujem slicno mrcvarenje protiv Cilea.
1-0 naravno.

MiddleClass

Forlan i Kavani spicevi, a pozadi Suarez koji ima svoju loptu. Dobro, nece igrati toliko ofanzivno, niti sa dvije lopte, ali bilo bi cool. :)

Edited by MiddleClass

konacan spisak francuzaGolmani: Igo Ljoris, Stiv Mandanda i Sedrik KarasoOdbrana: Bakari Sanja, Patris Evra, Vilijam Galas, Erik Abidal, Sebastijan Skilaći, Mark Plani, Gael Kliši i Antoni RevejerSredina terena: Lasana Dijara, Alu Dijara, Žeremi Tulalan, Floran Maluda, Joan Gurkuf i Abu Dijabi.Napad: Tijeri Anri, Nikolas Anelka, Andre Pjer Žinjak, Frank Riberi, Sidni Govu, Djibril Sise i Matje Valbuena.

MocaVukotic

24?

vidi stvarno...mozda se domenech nada da ce zajebat fufu i povesti igraca vise

Selektor
domenek je degenerik.

Drug Chabor

Stavio je 24. igraca, za slucaj da se Galas ne oporavi od povrede.

Brazilac

Ne kapiram ovo oko Domeneka i Blana... :huh: Domeneku istice ugovor ili su unapred odlucili da ga smene nakon WC-a?Mislim, sto odmah nisu postavili Blana? :unsure:

Selektor

Biće velika borba za drugo mesto.Meksikanci imaju najmanje šanse po meni.Urugvajci kvalitetniji, SAF prednost domaćeg terena i bolji raspored...

dillinger

pre bih rekao da će biti potpuno ravnopravna borba između tri ekipe (fra, mex, uru) za prolaz. a i južnoafrikanci su u stanju kao domaćini makar nekom bod da otkinu i tako možda presude. ovo je možda grupa gde je najteže prognozirati, potencijalno najinteresantnija.meksiko je ozbiljno shvatio pripreme i odigraće možda najveći broj prijateljskih od svih. pre par dana dobili čile 1:0, a u narednih 15 dana igraju sa holandijom, engleskom, gambijom i italijom.

Edited by dillinger

Selektor

Mislim da će se Francuzi prošetati grupom.