Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Grupa A

54 members have voted

1. 1. Ko prolazi?

Recommended Posts

SleeperSleep

dve ekipe koje, uz nasu i africke, najvise volim vode dva odvratna degenerika.

teacher

Najgore je što Domeneku to sve prolazi, iako je očigledno da je šarlatan. Ostaće zabeležen da je odveo Francuze na 2 svetska i 1 evropsko prvenstvo, igrao finale u Nemačkoj.

SleeperSleep
Najgore je što Domeneku to sve prolazi, iako je očigledno da je šarlatan. Ostaće zabeležen da je odveo Francuze na 2 svetska i 1 evropsko prvenstvo, igrao finale u Nemačkoj.
onakvi igraci bi sami, bez trenera uzeli barem jedno svetsko i jedno evropsko prvenstvo

Svarog

je l' zna neko (recimo borris ;)) kako on to opstaje na mestu selektora?ajd za Maradonu i razumem, božanstvo je u svojoj zemlji, al za ovog mora da je u pitanju neka "teška kombinacija"?

gervasius twinkleminkleson
onakvi igraci bi sami, bez trenera uzeli barem jedno svetsko i jedno evropsko prvenstvo
mda, lako bi bez domenecha... a ko bi onda pratio horoskop, raspored zvijezda isl? sami igraci? how yes no <_< Edited by gervasius twinkleminkleson

MiddleClass
I ja kazem to za Barsu i Gvardiolu... :)
dve ekipe koje, uz nasu i africke, najvise volim vode dva odvratna degenerika.
Koja je druga? Moze li gore od Francuske? :D

Jozef K.
Koja je druga? Moze li gore od Francuske? :D
Očito misli na Argentinu i Maradonu

MiddleClass

A dobro, nije ni Dunga za bačit!

Garnirung

Inače, za ovog Hernandeza iz Gvadalahare mi je rekao ortak koji živi u Meksiku, da je strašan igrač, i to još prošlog leta. Lik se baš čudio da ga niko iz Evrope nije primetio, još smo se mi zezali na foru, "Adžiću reaguj", kad ono SAF reagova...

DarkAttraktor

Odlicno sto je Francuska kao najjaci tim iz Evropskog sesira uletela u grupu gde je Juzna Afrika nosilac, jer ce to onemoguciti prolazak dva indijanska tima dalje (mada ni ekspresan izlazak FR nije cudo). Tipujem Urugvajce preko Meksika, jer su se ovi drugi nesto mnogo mucili u Karipskoj zoni pod Eriksonom, bili cetvrti prakticno pola ciklusa ako me secanje ne vara.

Delija67

Mucili su se i prvoj fazi po grupama gde su prosli na gol razliku ispred Jamajke. U finalnoj grupi su imali 3 poraza u prve 4 utakmice, a onda su poceli da pobedjuju. Sve to ne mora nista da znaci. kvalifikacije su jedno takmicenje, a prvenstvo sasvim drugo. Mislim da iz ove grupe idu dalje Urugvaj i Meksiko.

Calavera

To je ono sto bih i ja voleo, Uruguay ima ultrasmipaticnog Forlana, a Mexico neunistivog Blanca.Znaci, prolaze Francuzi i domacini.

Edited by Calavera

MocaVukotic

francuzi su od ultra simpaticne (platini, giresse, tigana) brzo stigli do polusimpaticne (barthez, deschamps, blanc) a jos brze do odvratne i moze se reci bezlicne ekipe (henry, gallas, ribery...)ne bi mi bilo krivo da ispuse jos u grupi. s druge strane, urugvaj cekam jos od klinackih dana da nesto napravi.

Feindouno

JAR konacno nasla protivnika po mjeri, dobili Tajland 4-0.Bernard Parker dao 4. gol.P.S.Gledao sam ovih par prijateljskih utakmica Meksika. Bez Vele i Dos Santosa im je kriminalan napad, rezultati 0-0, 1-0, 0-0... veceras ocekujem slicno mrcvarenje protiv Cilea.

MiddleClass

Francuzi i Urugvaj prolaze grupu...