Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Opšti čit-čet

189 members have voted

1. 1. SP osvaja?

Recommended Posts

John Coltrane

Gilles Peterson playlist po grupama i repkama...http://www.bbc.co.uk/programmes/b00r2dvx

čekmeže

Navijam za Kamerun i Nemačku, tj.kamerun.png

DarkAttraktor

Ima ta kombinacija nekog smisla jer Kamerun jeste bio nemacka kolonija , nego jel to TOPY kriz na tvom avataru ?

čekmeže

Ček da izguglam topy...neka ezoterija...nije. Ovo je Husker Du - Land Speed Record:uki: troll off! angry.gif :uki:

papapavle
Gilles Peterson playlist po grupama i repkama...http://www.bbc.co.uk/programmes/b00r2dvx
Ovo tako dobro deluje da mi je krenula voda na usta, steta samo sto ne moze da vise da se slusa na BBC sajtu...

Filipenko

Kinezi zatvorili fabrike koje štancuju maskotu za SP u Južnoj Africi. Inspekcija otkrila da su uslovi za rad neizdrživi, kao i da deca rade po 13 sati dnevno.

Boza_zvani_Pub

FIFA and Control Room, a leading producer of global music events, today announced the first performing artists for the inaugural FIFA World Cup™ Kick-Off Celebration Concert. Alicia Keys, :wub: Amadou & Mariam, Angélique Kidjo, Black Eyed Peas, BLK JKS, John Legend, Juanes, Shakira, The Parlotones, Tinariwen, Vieux Farka Touré and Vusi Mahlasela will take to the stage at Orlando Stadium in Soweto/Johannesburg on the eve of the opening match of the first FIFA World Cup™ on African soil. Further talent announcements will follow.

Filipenko

Zahtevam još niggaza™ tu angry.gif

*edited by mod

BEP i Juanes :DEvropa pokradena i bez predstavnika. Sudeci po ovome i onim zurlama koje ce obilato da koriste sa vise radosti cu gledati Memedovicev izvestaj ispred stadiona nego li otvaranje.

Filipenko
LU JUN, slavni kineski nogometni sudac, mogao bi, dokaže li mu se krivnja, biti osuđen na smrtnu kaznu.Informacija je to koju je objavila Al Jazeera, a prenosi je Marca.Nedavno je Lu, koji se umirovio 2005. godine nakon što je odsudio više od 200 utakmica u kineskom prvenstvu i za vlastite zasluge zaradio nagradu Zlatna zviždaljka, uhićen zajedno s trojicom kolega. U zatvoru su također završili mnogi djelatnici saveza i kineskih klubova.Utvrdi li se sucu krivnja, navodi Al Jazeera, da je prihvatio mito u iznosu koji premašuje 10.000$, mogla bi ga snaći kazna od deset godina robijanja, pa čak i smrtna kazna.Korupcijski skandal u kineskom nogometu dosegnuo je te razmjere da su sportske vlasti koncentrirale stotine nogometnih sudaca i trenera u kampu izvan Pekinga u svrhu preodgajanja.
:Hail:

Bright Billy

iso sam danas da se slikam pored20060618042644FIFA_World_Cup_trophy.png

MocaVukotic
iso sam danas da se slikam pored
auuu, ja na to zaboravio...dokle to traje, nije valjda gotovo?

Boza_zvani_Pub
auuu, ja na to zaboravio...dokle to traje, nije valjda gotovo?
sutra ceo dan, tj danasExpo_plan.jpgmapa.jpg Edited by Boza_zvani_Pub