Jump to content

189 members have voted

1. 1. SP osvaja?

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub

idu golovi na rts2!

ZSNj

degen ladno vice u takvom trenutku: " o neeeeee, o neeeeeeeeeee" zbog jebenog zutog :D

Phoney Bone
degen ladno vice u takvom trenutku: " o neeeeee, o neeeeeeeeeee" zbog jebenog zutog :D
Ako misliš na (nedosuđeni) žuti karton Jovanoviću zbog istrčavanja sa terena posle gola Nemačkoj - to bi mu bio drugi na utakmici. Sigurno bi ostalo zapamćeno kao najgluplji potez u novijoj istoriji našeg fudbala... da se desilo, kao što nije. Ali šta to smeta Aci, on ne dozvoljava da realnost sputa njegove pažljivo planirane izlive emocija :D

Кристофер Лумумбо
Ako misliš na (nedosuđeni) žuti karton Jovanoviću zbog istrčavanja sa terena posle gola Nemačkoj - to bi mu bio drugi na utakmici. Sigurno bi ostalo zapamćeno kao najgluplji potez u novijoj istoriji našeg fudbala... da se desilo, kao što nije. Ali šta to smeta Aci, on ne dozvoljava da realnost sputa njegove pažljivo planirane izlive emocija :D
jovanovic nije dobio karton na toj utakmici.

Phoney Bone

Zar nije? Pa.. što se onda Aca toliko izbezumio kad je ovaj istrčao da proslavi? :unsure:

Кристофер Лумумбо
Zar nije? Pa.. što se onda Aca toliko izbezumio kad je ovaj istrčao da proslavi? :unsure:
pa zato sto je kreten. posle utakmice je radio intervju sa lanetom i rekao mu da je dobio zuti i da ce morati da se pazi protiv australije. lane sav zbunjen kaze "pa ne secam se da sam dobio zuti ali vi sigurno imate bolje podatje".ovde mozes da vidis da nije dobio zuti kartonhttp://www.fifa.com/worldcup/matches/round=249722/match=300061470/index.html Edited by kojot

Phoney Bone
pa zato sto je kreten. posle utakmice je radio intervju sa lanetom i rekao mu da je dobio zuti i da ce morati da se pazi protiv australije. lane sav zbunjen kaze "pa ne secam se da sam dobio zuti ali vi sigurno imate bolje podatje".
Sjajno :lol:Mogao bi da intervjuiše i Elana pa da mu objasni kako je brao šećernu vunu u detinjstvu da bi imao za bus do babine plantaže, da ne živi čovek u neznanju...

zez

'Sun' izabrao 11 velicanstvenih:GreenJonas GutierrezGallasCannavaroEvraVan BommelKakaRiberyC.RonaldoAnelkaRooneytrener: Domenechpreslikan Real

Milosh76
'Sun' izabrao 11 velicanstvenih:GreenJonas GutierrezGallasCannavaroEvraVan BommelKakaRiberyC.RonaldoAnelkaRooneytrener: Domenechpreslikan Real
Ovo je verovatno najgori tim ikada, posto bi im bile potrebne bar 3 lopte da bi se sve zvezde i zvezdice naigrale.

Lyckety Splyt

Ne znam kojim trikovima su u timu zavrsili Van Bommel, Kaka pa i C Ronaldo.

Phoney Bone

Pa od Prissy Crissy se mnooooogo više očekivalo, a Van Bommel je ovih dana čovek koga svi vole da mrze. Kaka nije bio tako loš, a nešto se ne sećam ni da je Gallas kiksao. Umesto prvog može onaj Slon što ga je navukao na crveni karton, a umesto drugog the one and only, John Terry.

Milogled Bluff

Ja ipak mislim da se u timu snova moralo naci mesta za Pantelejmona

Psihodelija

tim je ironija.sastavljen od razocarenja i budaletina.