Jump to content

189 members have voted

1. 1. SP osvaja?

Recommended Posts

Venom

Bespotrebno si zakomplikovao kad ljudi ovde ionako imaju (pogresnu, ali ipak) naviku da sve trpaju u jednu temu.

Feindouno

Filipenko pokraden:

Brazil na SP bez Pata i Ronaldinja03.03.10. 23:50 1 Karlos Dunga, selektor fudbalske reprezentacije Brazila, saopštio je da na spisku igrača za svetsko prvenstvo neće biti asova iz ekipe Milana, Ronaldinja i Pata.- Njih dvojica nisu iskoristili prilike koje su imali. Igrači dolaze i odlaze, a oni koji su bili u konkurenciji na meču sa Irskom činiće srž ekipe koja će nastupiti u Južnoj Africi. Stvaramo ekipu i igru u kojoj će svako znati koje su mu obaveze, rekao je selektor "karioka" dodavši da ne prihvata ulogu favorita na Mondijalu.

Feindouno

Pooll FAIL (ko prolazi dalje)Moze da se glasa za samo jedan tim.

Filipenko

Dunga je sjajan. Ima jednog jedinog levog beka u reprezentaciji, odbija da zove najjače igrače ali zato redovno zove likove iz Benfike, Valjadolida, i šta ti ja znam sve odakle. OK, super ako uradi nešto, ali dobro. Za Ronaldinja je jasno zašto ga ne zove, čovek bi se tamo zajebavao i pravio terevenke. Za Pata je, opet, jasno zašto ga ne zove, dečko je piglu, Basta u špicu ali mnogo brži i agilniji, pa ga i usere da nakon 25 pogrešnih paseva, 12 neuspešnih upuštanja u dribling i 7 promašenih zicera da i neki gol.

Dankan Ajdaho

Slučajnost...

MocaVukotic

tradicija ostaje na snazi, osvaja brazil (ili argentina)

ducca

Cekaj, nismo li mi prekinuli zacarani krug tradicije plasmanom na SP van Evrope...?

MocaVukotic

jesmo. ja pričam o šampionskoj tradiciji, tu za nas nema mesta. dakle, evropljani osvajaju u evropi, južnoamerikanci van evrope.

hazard

Spanija ako ponovi igru sa EP osvaja SP. U finalu protiv Engleske ukoliko ih Kapelo dovede u red na vreme. Brazil ispada rano, mozda vec u 1/8.

renne

Ja glasao za Engleze. Sad ili nikad.

Moća

Znaci nikad. Argentina ako dodje sa Maradonom ispada u osmini mozda cak i u grupi.

MayDay

ja bih samo da pozdravim ticera zato sto je ovo ovako lepo napravio.

Ivo Petović

Moca Vukotić lepo objasnio. Na SPovima postoje neka nepisana pravila, koja se na kraju potvrde u 99% slučajeva. S tim da ja mislim da je sad red na Argentinu.

Кристофер Лумумбо

posto svi znamo da je ponovo pocelo sranje oko foklandskih ostrva, to znaci da ce maradona osvojiti titulu. sad ozbiljno. uopste ne verujem u ta nepisana pravila. to je zanimljiv splet okolnosti o kojima se prica pred svako svetsko prvenstvo. mislim da je spanija favorti i da je mnogo bolja od konkurencije.