Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

62% vs. 38%

 

ako planiramo pobediti, sem što ne smemo izgubiti, na ovom planu bi trebalo nešto da uradimo. plus da zadržimo nivo koncetracije u odbrani, a u napadu da ga pojačamo.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Naravno da nisu loši, nego je 10x lakše braniti se sa na postavljenu odbranu 20m od gola kao mi, nego od polukontri i kontri.

Iz par pozicionih napada koje smo imali, da je bio umesto Milinković-Savića Gaćinović imali bi bar dve šanse... Jako su statični, loše se postavljaju i loše čitaju...

 

NJih drži posed i vezni red koji stiska još od naših 16 i onda je teško izneti loptu, pa se čini da su loši jer mi igramo na kontre... Kad bi uspeli da dođemo do pozicionih napada, još bi gore izgledali...

Link to comment

Iz par pozicionih napada koje smo imali, da je bio umesto Milinković-Savića Gaćinović imali bi bar dve šanse... Jako su statični, loše se postavljaju i loše čitaju...

 

NJih drži posed i vezni red koji stiska još od naših 16 i onda je teško izneti loptu, pa se čini da su loši jer mi igramo na kontre... Kad bi uspeli da dođemo do pozicionih napada, još bi gore izgledali...

 

Moguće, ja to nisam video.

 

Mene najviše zanima šta će Paunović da menja, jer mi se nije dopadalo šta je radio u poslednja dva-tri meča sa osvežavanjem ekipe. Sada nema opciju zamene centarfora.

Link to comment

Meni se cini da je Antonov odigrao dobro. Saponjic i Sergej moraju bolje u drugom poluvremenu da bi imali neke sanse. Vjerojatno ce jedan od njih dvojice van.

Link to comment

Nisam u mogucnosti da gledam nase, citam samo sta pisete. Hvala rajkovicu hobotnici, on nas drzi u igri, jel tako? Jesmo li imali neku zrelu sansu?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...