Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

A ima i ono da kada neki tim ostane sa 10 igraca, onda se ostali zbiju i motivisu, pa su jos opasniji™. A posebno su opasni kada na klupi protivnika sedi batadjorista. Sramotno smo odigrali period sa igracem vise. Ipak, imamo solidan tim, onaj Brasanac je jedina bulja, ostali korektni.

 

Ima svega toga, ali onda vidis kako trener pravi izmenu u 93. minutu, (nas trener), i lik samo ulazi u igru i sudija odsvira kraj. U utakmici gde si bio bolji od pocetka, i gde protivnik ima igraca manje. Ja mislim da to ne bi uradio ni trener Malte da igra protiv Nemacke. Zapravo, ne znam da li se tako nesto desilo ikada u istoriji fudbala.

Edited by JohnnyD
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Cekaj, iskljucen im je igrac. Ajde necemo da ih napadnemo svim silama iako smo bili bolji i 11vs11, da ne primimo gol slucajno pa da se obrukamo, da svi pricaju kako smo izgubili dok su imali igraca manje. Ipak je to Nemacka, dovoljan je i bod, a ako damo gol do kraja, damo ga.

 

Sjajan pristup.

 

Ali nismo bili bolji 11 vs 11 u drugom poluvremenu. Bilo je bar egal. 

Link to comment

Ima svega toga, ali onda vidis kako trener pravi izmenu u 93. minutu, (nas trener), i lik samo ulazi u igru i sudija odsvira kraj. U utakmici gde si bio bolji od pocetka, i gde protivnik ima igraca manje. Ja mislim da to ne bi uradio ni trener Malte da igra protiv Nemacke. Zapravo, ne znam da li se tako nesto desilo ikada u istoriji fudbala.

Наравно™. :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...