Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

одврратан начин мишљења и комплекс ниже вредности. Ово је разлог зашто никада у фудбалу ништа нисмо направили.

+1

jajarenje

 

edit

naravno da nemce nije lako razbiti pozadi kad se zatvore, ali je meni bio evidentan nedostatak želje da se tako nešto i uradi

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Prva dva plus možda i treći ako u prva dva u drugoj grupi bude Engleska. Igrao bi se meč za peto mesto trećeplasiranih. 

 

3 puta sam moaro da procitam :lolol:

Link to comment

Svašta, kao da je lako razbiti Nemce kad se skupe pozadi sa igračem manje

 

to je to. da smo navalili uvalili bi nam jedan gol iz kontre. a mi tesko da bi probili bunker.

Link to comment

to je to. da smo navalili uvalili bi nam jedan gol iz kontre. a mi tesko da bi probili bunker.

Овакви какви смо одлично смо играли.

Link to comment

+1

jajarenje

 

edit

naravno da nemce nije lako razbiti pozadi kad se zatvore, ali je meni bio evidentan nedostatak želje da se tako nešto i uradi

 

Nije bas tako. Pokusali su nesto, ali su Nijemci par puta iz kontre opasno zaprijetili.

 

Realno gledajuci, crveni karton za Nijemce je na neki nacin zavrsio utakmicu. Oni su odustali od trazenja pobjede, Dodic nije htio riskirati. Causic i Brasanac su vec imali zute, Djuricic je bio umoran i gubio lopte, citav plan igre je bio pustiti inicijativu Nijemcima i traziti sansu iz kontre.

Link to comment

Realno je da Nemci dobiju preostale dve utakmice i da se sa Danskom bijemo za prolaz

 

Odigrali smo u šarenom sastavu egal sa drim timom ovog prvenstva, tj bili smo bolji i kontrolisali veći deo utakmice. Falilo je konkretizacije u završnici, pošto nije igrao Milunović   -_-  Oni su zapretili dva puta iz kontre pred kraj i to je to, sve ostalo je bilo naše.  Nije ova ekipa slučajno izbacila Španiju.  Nisam ni ja oduševljen talentom ove generacije, ali pristup i moral im ne bi tek tako otpisivao, još uvek, dok ne vidim i ove dve utakmice

Link to comment

Više nego zadovoljan današnjim mečom. Dodić me je specijalno iznenadio, odlično motivisao i taktički spremio igrače. Veliki plus za njega.

Link to comment

Braća blizanci su Srnići. Jedan je centralni vezni, drugi je krilo. Slavoljub igra za U-21 repku i on je krilni igrač. Solidan igračić, nisam ubeđen da može da napravi neku sjajnu karijeru, ali će sigurno da živi odlično od fudbala. Priča se da ga neki španski klub želi.

 

Mislim da je ovaj što igra veznog (Dragoljub) može da odigra i beka.

 

edit. Moguće je da su menjali pozicije, ali je tako bilo dok su igrali u mlađim kategorijama Zvezde. Slabo sam ih pratio u Čukaričkom.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Evo sta kaze Dodic.

 

 

Na konferenciji za medije posle utakmice Nemačka - Srbija govorio je selektor reprezentacije Srbije, Mladen Dodić. 

-          Znali smo da je Nemačka favorit, znali smo da je reč o kandidatu za titulu prvaka Evrope.  Rezultat je zadovoljavajući, ali više od rezultata i igre raduje me činjenica da nismo bili opredeljeni samo na odbranu. Ovo je svakako model kako treba da igramo, dobra defanziva i brzi napadi, da insistiramo na kombinacijama, ali i individualnom kvalitetu. I gol smo tako dali, Nemačka je pokazala da ima sjajne pojedince, opasna u prekidima, sa igračem manje zatvorili su sredinu i sačuvali rezultat. Znajući snagu rivala, rezultat 1:1 bismo prihvatili pre meča svakako... Promašili smo neke šanse za pobedu, ali raduje da nismo bili podređeni nijednog momenta. Od trenutka kad smo ostali sa igračem više, nemački fudbaleri su se povukli, igrali čvršće u defanzivi. Trebalo nam je više proboja po boku, nešto kao kod šanse Pešića. Konačno, neću trošiti reči na motivisanost i borbenost igrača, bilo je očigledno da su na maksimumu. I, s obzirom da ih mnogo cenim, mogu da kažem da pomalo žalim za mogućnošću da osvojimo tri boda u meču protiv Nemačke. Rezultat Čeha protiv Danaca, dodatno otežava našu poziciju. Domaćin turnira sada mora da igra na pobedu jer poraz bi ih udaljio od polufinala. Mi smo ranije imali problem u situacijama kad smo favoriti, ali naučili smo se na svojim greškama. Očekujem da izdanje iz prvog dela protiv Nemačke pokazujemo na svakoj utakmici.

 

Ovo sa Cesima je pila naopako jer se treba veseliti ako Cesi napadnu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...