Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Stojkovic u Zvezdi sto je branio pre 4,5 godina ja se ne secam da sam gledao sigurnijeg domaceg golmana, golmana sa boljom perspektivom od njega i secam se da mi nikako nije u glavu islo kako taj covek nema mesto u startnoj postavi jednog Sportinga, pa jednog Nanta, pa glupog Vitesea, pa bangavog Getafea, jer se meni stvarno cinilo da ce on da ima karijeru minimum jednog Sebastijana Freja... i onda je pre par godina kreno da brlja i u repki, pa sam nekako shvatio da je verovatno jedini njegov problem kombinacija izuzetno loseg (nesportskog,malodusnog) karakatera koji ga onemogucava da prevazidje probleme i jednog osecaja prepotencije - s druge strane. Ono je verovatno ono sto psiholozi nowadays zovu borderline. Zato su mu zadnjih par godina i odbrane takve - red briljantnosti, pa pocetnickih flopova, pa prvo, pa drugo, pa opet drugo, pa opet i tako..Elem, jab' zvao Jorgacevica i Stamenkovica pa kud puklodapuklo.
Njegov problm je sto je los golman. Spor je i ne zna se postaviti
Link to comment

RED VOŽNJE “ORLOVA” DO JUŽNE AFRIKE23. maj - okupljanje reprezentativaca u Beogradu25. maj - odlazak na pripreme u Leogang kod Salcburga29. maj - kontrolna utakmica s Novim Zelandom u Kufštajnu2. jun - kontrolna utakmica s Poljskom u Klagenfurtu3. jun - povratak reprezentacije u Beograd5. jun - kontrolna utakmica s Kamerunom u Beogradu7. jun - polazak za Johanesburg na Svetsko prenstvoal' su nam utakmice. dobro, bar je bolje on one austrijske (nemacke) regije sa kojom smo igrali pred proslo SP :isuse:

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
RED VOŽNJE “ORLOVA” DO JUŽNE AFRIKE5. jun - kontrolna utakmica s Kamerunom u Beogradual' su nam utakmice. dobro, bar je bolje on one austrijske (nemacke) regije sa kojom smo igrali pred proslo SP :isuse:
Nigerija pred WC98 (Stankovic dva gola na debitantskoj utakmici).Volimo s Afrikancima da se pripremamo :)
Link to comment

Dva gola je dao protiv Koreje (3-1), par meseci ranije.Nigeriju smo dobili 3-0. Secam se prica kako nigerijska stampa kritikuje Milutinovica sto je rerezentaciju u pripremnom periodu "bacio u celjusti" tako jakim reprezentacijama (izgubili jos par utakmica pre nas) :D

Link to comment
Dva gola je dao protiv Koreje (3-1), par meseci ranije.Nigeriju smo dobili 3-0. Secam se prica kako nigerijska stampa kritikuje Milutinovica sto je rerezentaciju u pripremnom periodu "bacio u celjusti" tako jakim reprezentacijama (izgubili jos par utakmica pre nas) :D
:thumbsup:
Link to comment

I sad da mi neko objasni zasto Stojkovic jos uvek ima mesto u reprezentaciji?Na SP ce otici na stare zasluge ali posle toga nadam se da ga necu vise videti u dresu dok ne nadje klub u kom ce redovno da igra.

Link to comment

Zato sto mu je jedina prava konkurencija vratila nas pasos i uzela ukrajnski. Zalosno je kako smo lako pustili Disljenkovica.A od ovih iz domace lige, nazalost, pravu konkurenciju nema.

Edited by Milosh76
Link to comment

Da, da, od njega nema boljeg. I ma šta drugi radili, mi ćemo forsirati te od kojih boljih nema i koji nemaju "pravu" konkurenciju, a posle ćemo se čuditi zašto smo tu gde jesmo.

Link to comment

Stojkovic, da je pametan, uradio bi ono sto su ne tako davno uradili Ivica Kralj i Pantelic. Vratis se u Srbiju na pola godine, igras za dzabe, i onda krenes sa karijerom ispocetka. Ne mora u Srbiju da se vraca, moze i daj Proodeftiki. Ali ne, Stojke je suvise dobar da brani za kikiriki. Budala. Nekako mi je drago kada vidim da propadaju karijere ovakvim glupanima (jer time otvaraju prostor za one koji rade i koji se trude), ali se onda setim da nam je doticni prvi golman reprezentacije, pa se smorim.

Link to comment
Stojkovic, da je pametan, uradio bi ono sto su ne tako davno uradili Ivica Kralj i Pantelic. Vratis se u Srbiju na pola godine, igras za dzabe, i onda krenes sa karijerom ispocetka. Ne mora u Srbiju da se vraca, moze i daj Proodeftiki.
Potpuno se slazem, ali on je suvise samozaljubljen, zato i propada. A najgore od svega sto je jos uvek mlad za golmana.filipenko imas predlog ko bi mogao da ga zameni?
Link to comment

Damir Kahriman!Nemam pojma gde je taj i dal brani i kako brani, al' se sećam onomad da je jednom branio za mladu repku na nekom prvenstvu. To bi trebalo da mu bude dovoljna preporuka :D

Link to comment

Sad ispade da branim Stojkovica :isuse: Nijedan nas golman, osim DIsljenkovica nema potrebno iskustvo da brani na SP, a posto on nije dobio sansu, onda imamo samo jednog golmana i gomilu neiskusnih potencijalnih zamena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...