Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

nikada nisam do kraja shvatio fascinaciju navijača dresovima. mislim dizajn, boje i tako to. to je bre tema za modu i ulepšavanje :D

 

kapiram da je ekonomski bitno, pošto neće da se proda u velikom broju ako je većini ružno.

 

mene fudbal zanima, a mogu da nose i pamučnu belu majcu Arilje

Edited by Ted
  • +1 2
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

8 minutes ago, Ted said:

nikada nisam do kraja shvatio fascinaciju navijača dresovima. mislim dizajn, boje i tako to. to je bre tema za modu i ulepšavanje :D

 

Evo meni je to jedna od vaznijih stvari. :)

  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

ima ljudi tj navijača kojima je estetika bitna da ne objašnjavamo kako i zbog čega, a pod dva u fudbalskom svetu dresovi su odavno postali ikonetm koje simbolizuju timski duh, taj dres i grb treba da deluju koheziono na one koji ga nose i one koji navijaju za nosioce

 

 

@NevenMan mislim da se pumin dizajner apsolutno jišta nije pitao što se tiče grba, dobio je fajl i to je to, a dizajn su uradili jedinstven sa minimalnim razlikama

 

uvek su bili jadovanska firma

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

nemački naai

 

 

nikad mi nije bilo jasno zbog čega savez ne angažuje nekog domaćeg proizvođača(sad više ne znam da li uopšte postoje takvi) raspiše konkurs na akademiji primenjenih umetnosti sa jasno određenim smernicama, pa ako ne uspe prvi, onda se dodatno upute ovi sa najboljim idejnim rešenjima i onda pravac fabrika

 

neko če reći lova, pa koliko je mogla puma da plati? kontra argument su desetine miliona koje će savez prihodovati od učešća

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nemački naai

 

 

nikad mi nije bilo jasno zbog čega savez ne angažuje nekog domaćeg proizvođača(sad više ne znam da li uopšte postoje takvi) raspiše konkurs na akademiji primenjenih umetnosti sa jasno određenim smernicama, pa ako ne uspe prvi, onda se dodatno upute ovi sa najboljim idejnim rešenjima i onda pravac fabrika

 

neko če reći lova, pa koliko je mogla puma da plati? kontra argument su desetine miliona koje će savez prihodovati od učešća

Kako ces da prodajes te dresove, kroz ciji maloprodajni kanal ? Sigurno naai to ne zna. Onda sw dogovoris posebno sa sportviznom i nsportom, pa onda... deluje prekomplikovano, ali ne znam

Edited by Lezilebovich
Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

spacer.png
 

ne zna se dal je odvratniji ili očajniji sa ovim brojem

 

Svega sam se nagledao, ali ovo je najruzniji dres ikad igde. 

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...