Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Neko je primetio da se uspeh reprezentacije moze koristiti kao politicki kapital, tako da su mozda samo trebali da puste i da kvaliteta ima a bogami i strucnjaka

To je kao i sa nekim drugim temama - obostrana korist a meni izgleda da je Piksi dobio ono sto je trazio u pregovorima. Niko skoro nije dao smireniju izjavu sa potpunom svescu koji rad nas ceka ako zelimo da igramo na nivou drugog poluvremena. Vidi se moguc kontinuitet ili ucesce u utakmici sve vreme kako mi nije delovalo ranije. Zao mi je sto se desio taj nepriznat gol jer moze da pokvari genrealni utisak koji je bas bas dobar. Igraca kao sto je Mitrovic tesko da ima neka reprezentacija, ako je Ronaldo koncentrisan i posvecen, sto jeste -  tako je i dosao tu gde jeste - ono na kraju ga izdvaja od Mitra jer je izlaskom sa terena pre sviranja kraja ( tacnije namerio se da izadje, negde tu je i svirao sudija, ko veli ide Ronadlo napolje, bolje da sviram, ionako sam zajebao), znaci KR je tim potezom pokazao nepostovanje protivnika, sumnjam da bi isto uradio i da bi mu bilo tolerisano da su igrali s nekom top 5 repkom

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

Milenković će da se vrati na svoj nivo, trenutno je naš najbolji odbrambeni igrač. Imao je zonu sumraka u ove dve tekme, ali svi znamo da može, a zan i on i selektor.

 

Za Dmitrovića ne mogu da tvrdim. Čitam hvalospeve po portalima, u disproporciji je sa ovim što sam video. Ni Rajkovića ne pratim, isto čitam hvalospeve po portalima, pa ne mogu baš da ocenim šta bi ta promena donela.

 

Od golmana koja pratim redovno, Stojke je najbolje rešenje :D 

Dmitrovic je rukometni golman dobrih refleksa, imao je u Spaniji odlicnih odbrana 1 na 1, ali mu je procena upucenih lopti u 16m slabija strana. ne znam za Rajkovica, njega pamtim samo sa onog SP za mlade, ako je to on uopste.

Link to comment

Meni uopšte nije pokvarilo utisak što im nije priznat gol (u redu, nije pošteno, ali sigurno nije namerno). Rezultat ostaje, ovo se zaboravi vremenom. Koliko su nas puta krali i klupski i reprezentaciju pa nikom ništa. Nešto se ne sećam da su se recimo Švajcarci sekirali kada su nas pokrali za penal, a to je bilo sa namerom.

Link to comment
3 minutes ago, arkonada said:

Meni uopšte nije pokvarilo utisak što im nije priznat gol (u redu, nije pošteno, ali sigurno nije namerno). Rezultat ostaje, ovo se zaboravi vremenom. Koliko su nas puta krali i klupski i reprezentaciju pa nikom ništa. Nešto se ne sećam da su se recimo Švajcarci sekirali kada su nas pokrali za penal, a to je bilo sa namerom.

 

I to sa zivim VAR-om. Nemac koji sudi Svajcarcima. 

Link to comment
Secate se kako je Figo izasao s meca na Euru 2000 kad je dosudjen penal za Francusku? Ako me secanje ne vara izasao je pre nego sto je Zidan izveo penal.


Da, jeste bio goalden goal ali to je ta škola. Sinoć se ne sećam tih protesta kod sudije, nisu ga baš podržali saigrači?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Bili su protesti posle krajnjeg zvizduka, sjatili se svi ka sucu, po najboljoj italijanskoj metodologiji.

 

Meni je od ponasanja Ronalda na kraju veci utisak koliko on igra ko pizdun i za repku i za Juventus cele godine, bivši superstar koji odbija da prihvati realno stanje stvari i svoje mogucnosti. Bude tu i tamo neki bljesak ali generalno guši igru. Ima neku statistiku od 75 sutnutih slobodnjaka i samo jedan jedini gol, i jos uvek ne da nikome drugom da ih izvodi. Pa mršbre, egomanijak.

  • +1 4
Link to comment

pa dobro su nam sudili nemci devedestih  :D

onaj pauli jedni nije video gol, sa sve pomocnicima a protiv bajerna se ne secam, trci sudija na centar posle 2:2 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Dmitrovic je rukometni golman dobrih refleksa, imao je u Spaniji odlicnih odbrana 1 na 1, ali mu je procena upucenih lopti u 16m slabija strana. ne znam za Rajkovica, njega pamtim samo sa onog SP za mlade, ako je to on uopste.

 

realno, od ovih golova koje smo primili, ne može se baš konstatovati da idu na dušu gomanu. Bila je to koprodukcija Bleki - SM u odnosu 0,75 - 0,25.

 

ovaj gol koji nije priznat ide direktno golmanu na dušu, zaista je bila katastrofalna procena.

 

e sad, što se tiče procene lopti upućenih u 16, tu ni Stojković ne može baš da se podiči naročito. a ni Borjan (iako on ne može da brani za nas), sećaju se Zvezdaši kako su ostali bez kupa kada je zaplivao u prazno i Ostojić ubacio loptu u prazan gol. za Rajkovića ne znam.

 

Dmitrović ima problem i sa ispucavanjima. Koji recimo nema ovaj klinac na golu Partizana, Popović, on komotno može da gađa protivnički gol, a vrlo precizno dodaje te pasove na 50 ili 60 metara.

 

pitanje je dal treba odmah sklanjati golmana koji je projektovan za prvog. nisam pametan.

Link to comment

To sto si opisao u prva dva pasusa je Stojke 1:1 :D branice dobro, skinuce i poneki zicer, ali onda ce tako da te ujebe pomracenjem uma u najgorem trenutku, AZ Alkmar fazon. 
 

Veci problem od tog plivanja je to sto ne ume da igra nogom, kod modernih golmana to se jako ceni. Mi nemamo dovoljno tehnicki potkovan zadnji i srednji red da rasturi visoki presing bez pomoci golmana. Ono sto imamo je ovo sto kaze harper visoke igrace za vazdusne duele, Mitar i SMS, Vlahovic je visok, jos kad bi se i Matic tu ugurao, ihaj. Gadjas njih dugim loptama i resio si probleme presinga, a dodatno si i stvorio probleme protivniku. A golman je taj koji ima najvise vremena i prostora da salje te lopte.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...